Wilkinson i Steffen Möller w nowej kampanii

Wilkinson i Steffen Möller w nowej kampanii

stefen-mullerPamiętacie Steffena Möllera? Ten niezwykle sympatyczny niemiecki aktor i kabareciarz od lat mieszka i pracuje w naszym kraju. Kilka lat temu był bardzo popularny. Zasłynął z roli aktorskiej w „M jak Miłość” oraz swoim występom w programie  TVP 2 – „Europa da się lubić”. Dzięki niemu zyskał sobie popularność i sympatię widzów. Po zakończeniu programu  w 2008 roku, wydał książkę „Polska da się lubić” oraz nagrał dwie płyty ze swoimi występami.

Dziś Steffen Möller powraca w nowej kampanii Wilkinson. Jego celem jest pokazanie, że Polacy mogą być numerem 1 w każdej sytuacji. Promuje polską kreatywność, inteligencję i zaciętość w dążeniu do celu. W końcu wszyscy wiemy, że Polacy są największymi spryciarzami Europie i nie ma dla nich sytuacji bez wyjścia. By zmotywować Polaków do działania Wilkinson i Steffen Möller rzucają krajanom wyzwania.

Na stronie internetowej www.siegajponr1.pl co dwa tygodnie pojawiają się nowe zadania do wykonania. Opisuje je właśnie www.siegajponr1.pl. Wyzwania składają się na konkurs (będzie sześć zadań). W każdym zadaniu nagrodzonych będzie pięćdziesiąt osób, a nagrodą będzie sto złotych. Główną nagrodą jest zaś pięć tysięcy złotych.

Oto pierwsze wyzwanie Steffena – na siłowni pękają ci spodnie. Co robisz?

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *