Wakacyjny program w TVN 24

Wakacyjny program w TVN 24

Śladem innych stacji (TVN, TVP 2), również TVN 24 planuje letnie wydania znanych i lubianych programów. Już w najbliższą sobotę, 28 czerwca, widzowie będą mieli okazję oglądać letnie wydanie „Wstajesz i wiesz”.

Program „Wstajesz i wakacje” będzie emitowany w letnie weekendy. W każdą sobotę pomiędzy godziną 6.00 a 11.00 oraz w niedziele pomiędzy 6.00 a 10.45 zobaczymy autorski program Jarosława Kuźniara. Audycja potrwa przez dziesięć tygodni, do 31 sierpnia b.r.

„Wstajesz i wakacje” pojawi się już drugi raz na antenie TVN 24. Tym razem program odwiedzi dziesięć polskich miast popularnych podczas wakacyjnych wojaży: Warszawę, Kraków, Kołobrzeg, Gdynię, Wrocław, Ełk, Szczecinek, Arłamów w Bieszczadach, Bory Tucholskie i Ruciane Nida.

Poruszana tematyka będzie na pewno lżejsza niż standardowo, ale polityki, jeśli coś ważnego się wydarzy, nie zabraknie. Jarosław Kuźniar będzie podróżował z kamerą wszędzie tam, gdzie coś ciekawego będzie się działo. Pojawią się ciekawi goście i piękne miejsca na wakacyjne podróże.wstajesz-i-wiesz

Pogodę w programie zaprezentują Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska i Tomasz Wasilewski. We „Wstajesz i wakacje” pojawią się goście ze świata polityki, kultury, sportu, z którymi Kuźniar przeprowadzać będzie ambitne dyskusje.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *