„Viva! Mama” – wydanie specjalne czy stała publikacja?

„Viva! Mama” – wydanie specjalne czy stała publikacja?

Kilka dni temu na rynku pojawiło się wydanie specjalne czasopisma „Viva!” o tytule „Viva! Mama”. Ma być ono obecne na rynku przez dwa miesiące.

Wydawcą tytułu jest Edipresse Polska, które w swoim portfolio ma obecnie pięć magazynów parentingowych („Przedszkolak”, „Będę mamą”, „Twój Maluszek”, „Mamo, to ja”, „Twoje dziecko”). Oprócz tego aktualnie bada rynek, zastanawiając się, czy nie wprowadzić na stałe tytułu dla mężczyzn – „Tato, to ja”, którego numer testowy ukazał się miesiąc temu.

„Viva! Mama” jest więc potencjalnie siódmym czasopismem dla rodziców tego wydawnictwa. O tym, czy wejdzie on na stałe do sprzedaży zdecydują czytelnicy, a w zasadzie sprzedaż tego numeru. Nie znamy niestety nakładu magazynu.

Czasopismo dedykowane jest mamom. Mogą one znaleźć w nim wywiady i artykuły o mamach – celebrytkach. Oprócz tego, tradycyjnie dla tego typu magazynów, nie zabraknie porad urodowych, zdrowotnych, rodzicielskich. Te ostatnie dotyczą pielęgnacji maluchów, podróżowania z nimi, ich zdrowia i wychowania.

Autorami tekstów są dziennikarze „Vivy!”, a redaktor naczelną Katarzyna Przybyszewska. Pismo liczy 100 stron i kosztuje 6,99 zł.

KJ-J

39319

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *