Veedo.pl – nowy portal TVN-u

Veedo.pl – nowy portal TVN-u

Jedna ze spółek należących do TVN – Veedo uruchomiła właśnie portal o charakterze rozrywkowym – Veedo.pl. Skupia się on na treściach video. Użytkownicy znajdą na nim śmieszne i ciekawe filmiki pochodzące z każdego krańca świata. Nie zabraknie domorosłych i prawdziwych talentów, filmików humorystycznych, prześmiewczych czy komentujących bieżące wydarzenia. Wśród funkcji dostępnych dla internautów znalazła się możliwość dodawania własnych filmów.

Celem portalu jest promowanie talentów. Można więc dodawać na niego materiały video pokazujące, czym się interesujemy i jakie mam zdolności. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do szerokiej widowni. Dla łatwiejszego poruszania się po serwisie materiały video podzielone zostały na kilka kategorii, np. triki, moto, humor, muzyka, taniec, sporty, art. Oprócz widowni, autorzy zyskają szansę na zarobki z reklam i możliwość zaprezentowania swoich talentów w telewizji. Najzdolniejsi zyskają kontrakty reklamowe.

Veedo.pl posiada również kategoryzowanie kanałów video. I tak możemy oglądać najciekawsze ice bucket challenge, filmiki fitness, o kotach, zwiastuny filmowe czy filmiki z dziećmi w roli głównej. Fanki mody i odchudzania mogą zainspirować się filmikami z działów: skalpelem, , modelki , selfie. Mężczyznom na pewno spodobają się video o dronach, sporcie czy tatuażach.

W Veedo internauci znajdą również zasoby video pochodzące z polskich oraz światowych mediów (zaczerpnięte z serwisu x-news).

veedoUżytkownicy będą mogli zostać jurorami. Serwis umożliwia interakcję oraz wyrażanie opinii, ocenianie filmików. Służyć do tego będą tak zwane stickery wyrażające emocje, odpowiadające naszym odczuciom po obejrzeniu filmiku. Po emocjach, jakie wywołują video będziemy mogli kategoryzować treści witryny internetowej.

Jak widzimy serwis będzie dawał swoim użytkownikom wiele różnorodnych możliwości korzystania z niego. Ma szansę stać się popularną stroną, odwiedzaną podczas przerw w pracy i w wolnym czasie. O tym czy pomysł się przyjmie przekonamy się niebawem.

KJJ

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *