TVP ABC uruchamia pismo dla dzieci

TVP ABC uruchamia pismo dla dzieci

magazyn abcIstniejąca od roku telewizja dla dzieci TVP ABC postawiła zrobić sobie i widzom prezent. Z tej okazji wypuściła na rynek nowe czasopismo dla najmłodszych. Nowy miesięcznik, bo w takim cyklu będzie się pojawiać pismo, ma charakter edukacyjny. Jego wydawcą jest Edipresse Polska.

 

Odbiorcami „Magazynu ABC” są dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Tytuł ma nowoczesny charakter. Opiera się o wiele interesujących maluchy łamigłówki, malowanki, kolorowanki, historyjki oraz inne formy zabaw. Ważną częścią pisma będzie dział uczący języka angielskiego.

 

Czasopismo ma stanowić ważną inspirację dla rodziców, jak w mądry i ciekawy sposób rozwijać umiejętności manualne, intelektualne dzieci. Ma im pomagać uczyć dzieci poprzez fajne, angażujące rodzinę zabawy. W magazynie nie zabraknie porad dla rodziców na temat tego, jak wychowywać dzieci, jak aktywnie spędzać czas, jak dobrze się bawić i rozwijać.

 

 

Motywem przewodnim magazynu stały się postacie z TVP ABC. To one poprowadzą maluchy przez zabawy. Literki będące równocześnie zwierzakami pojawią się w historyjkach i łamigłówkach. Atrakcją dla dzieci będą dodatki dodawane do czasopisma. W pierwszym numerze jest to magiczny znikopis oraz zestaw naklejek.

 

Wydawcą czasopisma jest Edipresse Polska, a redaktorem naczelnym Katarzyna Michalczak. Cena pisma wynosi 8,99 złotego. Czasopismo jest zszyte i liczy 34 strony. Promocją zajął się dział marketingu Edipresse Polska. Kampanię reklamową możemy zobaczyć w Internecie, prasie i telewizji.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *