TVN Style na jesień

TVN Style na jesień

Już za kilka dni startują jesienne ramówki stacji telewizyjnych. Większość proponuje widzom nowe odcinki znanych i popularnych programów i kilka nowości. Nie inaczej jest w przypadku stacji TVN Style.

Kobieca stacja proponuje aż cztery nowe formaty. Jednym z ważniejszych będą „Stylowe rewolucje Goka”. Program prowadzony przez znanego stylistę Goka Wana będzie prawdziwą perełką w jesiennej ramówce. W końcu znany stylista będzie przeprowadzał metamorfozy Polek. Oprócz zmiany stylu ubierania się, Gok Wan nauczy polskie kobiety jak czuć się pewną i jak podrywać mężczyzn. Będzie to pierwszy program Goka poza Wielką Brytanią. Emitowany będzie od 21 września w niedziele o godzinie 13.00. Zapowiada się bardzo ciekawy program prowadzony przez uwielbianego na świecie stylistę, przyjaciela i psychologa, który uwielbia pomagać kobietom.

Drugą nowością stacji TVN Style będzie program wnętrzarski „Dorota was urządzi” Polacy uwielbiają programy o metamorfozach wnętrz, zwłaszcza tych, w których telewizja urządza wnętrza „zwykłych” Polaków. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie 13 września. Emisja będzie w każdą sobotę o 16.40. Prowadzącą będzie Dorota Szelągowska, która jest dziennikarką i projektantką wnętrz. Dorota pokaże nam jak łatwo, szybko i tanio zmieniać nasze pokoje. Oprócz jej autorskich projektów zobaczymy proste triki dekoratorskie i proste sposoby odnawiania mebli.

Na antenie TVN Style nie zabraknie programów kulinarnych. Jednym z nich będzie autorski program Pascala Brodnickiego „Pascal po francusku”. Tym razem Pascal będzie nam pokazywać kulinarne tajemnice kulinarnej kolebki kulinariów – Francji. Program będzie emitowany od 5 października w każdą niedzielę o 14.20.

gokZnana aktorka, Anna Dereszowska, opowie nam o Hinduskach, które są masowo gwałcone w Indiach. W tym kraju gwałcone są średnio trzy kobiety na godzinę. Dochodzi do nich nawet w biały dzień. Dotyczy to również turystek, a nie tylko rodzimych kobiet. Niestety często gwałty są tak brutalne, że kobiety umierają. Co gorsza ta kultura obwinia za to przestępstwo same kobiety. Bo przecież prowokuje wyglądem, zachowaniem, ubiorem. To wszystko zobaczymy w dokumencie „Trzy na godzinę”.

Oprócz nowości w TVN Style zobaczymy znane formaty – „Sablewskiej sposób na modę” (niedziele, 12.55, od 7 września), „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” (niedziele, 11.25, od 7 września), „Życie bez wstydu” (piątki, 22.30, od 5 września), „Magiel towarzyski” (soboty, 22.25, od 30 sierpnia), „O tym się mówi” (niedziele, 13.40, od 7 września), „Idealna niania” (wtorki, 21.40, od 2 września), „Pyszne 25” ( soboty, 11.20, od 6 września), „Stylowy magazyn” (soboty, 17.10, od 6 września), „Oblicza prostytucji” (piątki, 23.30, od 5 września), „Klinika urody” (niedziela, 12.10, od 7 września), „Pani gadżet” (czwartki, 22.25, od 4 września), „W roli główniej” (poniedziałki, 22.25, od 1 września), „Miasto kobiet” (środy, 22.40, od 3 września).

W stacji nie zabraknie propozycji programów zagranicznych. Wśród nich znajdziemy „Ideał zachodniej urody”, „Smutna prawda o jedzeniu”, „Zagadki śmierci gwiazd”, „Sfałszowana popularność”, „Fabryki wyzysku”, „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *