TTV na jesień planuje emisję serii „Handlarze”

TTV na jesień planuje emisję serii „Handlarze”

Telewizyjna jesień rozpocznie się za ponad miesiąc, co oznacza, że przygotowania do niej wchodzą w decydującą fazę. To właśnie teraz powstaje większość programów i seriali nagrywanych wcześniej, a nie nadawanych na żywo.

Do nowego sezonu przygotowuje się także telewizja TTV. Na jej antenie widzowie zobaczą serię „Handlarze”. Poprowadzi ją, znany z TVN-owskich teleturniejów, Hubert Urbański. Jego celem będzie sprawdzenie, czy ryzykowne biznesy przynoszą duże zyski czy też przeciwnie, duże straty.

Nowy program będzie autorskim formatem. Jak mówi dyrektor programowa Telewizji TTV – Liska Kazen – będzie on prezentował ludzi, których zawodem jest zajmowanie się zyskiem. Celem TTV jest wprowadzanie nowych, autorskich formatów. Jesienią zobaczymy kontynuację dotychczasowych oraz nowe pozycje.

tvn handlarzeKim są bohaterowie serii? To osoby, które zarabiają na kupowaniu i sprzedawaniu różnych towarów. Oczywiście ich celem jest zrobienie tego z jak największym zyskiem. Nie zależy im na stałej pracy, bo ich zajęciem jest właśnie szukanie pieniędzy tam, gdzie nie patrzą inni. To program o nietypowych biznesach, na których ich właściciele się dorobili. Nacisk będzie położony na ryzyko, jakie niesie ze sobą ten „zawód”.

Pierwszy sezon obejmie dwanaście odcinków programu, emitowanych na antenie Telewizji TTV.

 

KJJ

1 Comment

  1. ALEX
    Wrz 14, 2014

    NARESZCIE KTOŚ WPADŁ NA POMYSŁ ABY ZROBIĆ POLSKĄ WERSJĘ PROGRAMU TYPU ŁOWCY OKAZJI ITP
    BRAWO !!!

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *