Trójka po raz kolejny organizuje „Święta bez granic”

Trójka po raz kolejny organizuje „Święta bez granic”

trojkaRadiowa Trójka jak co roku organizuje charytatywną akcję „Święta bez granic”. Już w najbliższy piątek, 28 listopada 2014 roku, na antenie będzie miała miejsce premiera jubileuszowej, bo piętnastej edycji świątecznej piosenki – „Karpia”.

Dziennikarze Trójki corocznie nagrywają piosenkę świąteczną, zarówno słowa jak i wykonanie jest twórczością dziennikarzy. Radio  każdego roku wydaje płytę, na której znajduje się aktualna wersja „Karpia” oraz inne utwory. Dochód ze sprzedaży płyty przeznaczany jest na cele charytatywne. W tym roku będzie on podarowany na rzecz dzieci chorujących na nowotwory.

Od dwudziestu dwóch lat radiowa Trojka organizuje akcje charytatywne, od piętnastu nagrywa muzyczne „Karpie”. Tegoroczna edycja „Świąt bez granic” dedykowana jest podopiecznym Fundacji „Nasze Dzieci” działającą przy Klinice Onkologii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” zlokalizowanej w Międzylesiu pod Warszawą.

Nowa wersja trójkowego „Karpia” z refrenem „Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku – idą święta!”, wykonywana jest tradycyjnie przez dziennikarzy z Myśliwieckiej. Premiera będzie miała miejsce w piątek, 28 listopada pomiędzy godziną 16.00 a 19.00, czyli w trakcie popularnej audycji „Zapraszamy do Trójki”. Audycja Kuby Strzyczkowskiego to także okazja do przeprowadzenia grudniowych aukcji świątecznych. W tym roku odbędą się w piątki: 5, 12 i 19 grudnia. Licytacje przedmiotów podarowanych stacji przez znane osobistości cieszy się dużą popularnością. Pieniądze pozyskane w ten sposób także trafią do wybranej Fundacji. Dodatkowo w niedzielę 28 grudnia podczas audycji „Trzecia Strona Medalu” (nadawana pomiędzy 17.00 a 19.00) będzie odbywać się licytacji pamiątek polskich sportowych.

Zapraszam do wysłuchania „Dużej Ryby”, tegorocznego „Karpia” w piątek, 22 listopada oraz do obejrzenia teledysku na stronie internetowej radia oraz akcji swietabezgranic.pl Warto również wesprzeć akcje i zakupić płytę, dostępną od piątku. Można kupić ją w sklepie „Walendzik” przy ulicy Myśliwiecka 3/5/7 w Warszawie, w sklepie internetowym Polskiego Radia (sklep.polskieradio.pl) oraz w sklepach muzycznych i internetowych.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *