TLC kręci program o miłości w sieci

TLC kręci program o miłości w sieci

TLC, telewizja dla kobiet, postanowiła nakręcić kolejną produkcję w Polsce. Był już program o seks biznesie, o polskich komuniach, a teraz będzie o miłości w Internecie.

„Miłość od pierwszego kliknięcia” będzie miał dwa odcinki (po około godzinę każdy). Widzowie zobaczę go jeszcze jesienią tego roku. Będzie on poruszał tematykę portali randkowych, które z każdym miesiącem stają się coraz bardziej popularne. Celem programu jest pokazanie w jaki sposób Polacy poznają swoich przyszłych partnerów przez Internet.

Dziś nie ma już starych panien i kawalerów, zastąpieni zostali przez singli. Osób samotnych jest w naszym kraju kilka milionów. Większość z nich poszukuje swojej miłości, metodami tradycyjnymi bądź nowoczesnymi. Program TLC przyjrzy się z bliska tym drugim. We współczesnym świecie mamy coraz mniej czasu na poszukiwania bratniej duszy. Między innymi miliosc_6353dlatego coraz większe znaczenie w tej kwestii mają portale randkowe. Pozwalają one zaoszczędzić czas i rozczarowania. Portale dają im możliwość poznania wielu osób w krótkim czasie zwiększając szansę na znalezienie tej właściwej. Jest to często jedyna szansa dla osób nieśmiałych, skrytych, by nawiązać jakąś znajomość.

„Miłość od pierwszego kliknięcia” poprowadzi Catherine Kasima Kanda, która jest właścicielką jednej z pierwszych szkół uwodzenia dla pań w naszym kraju. Bardzo dobrze zna ona branżę wirtualnego randkowania, będzie więc dla widza idealną przewodniczką po tym świecie.

Catherine uchyli nam rąbka tajemnic, jakie kryją wirtualne miejsca spotkań randkowiczów. Podpowie również jak odnaleźć się na portalach randkowych. Poznamy kilku bohaterów, którzy w ten sposób poszukują partnera dla siebie. Będziemy śledzić ich losy przy okazji samemu ucząc się jak wzbudzić zainteresowanie, jak uwodzić przez Internet i jakimi zasadami rządzą się wirtualne randki.

Internetowe randkowanie poznamy nie tylko od strony użytkowników, ale także właścicieli i administratorów tych portali. Program z pewnością będzie interesujący dla singli, specjalistów od nowych trendów w Internecie czy po prostu lubiących poznawać otaczający nasz świat.

 

KJJ

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *