„Tata sam w domu” – reality show z ojcami w roli głównej

„Tata sam w domu” – reality show z ojcami w roli głównej

Od pierwszego września na antenie telewizyjnej Czwórki gościć będzie nowy program „Tata sam w domu”. Format będzie miał charakter reality-show, a głównymi bohaterami będą ojcowie.

Na czym będzie polegać program? otóż ojcowie zostaną sam na sam ze swoimi pociechami. W tym czasie będą musieli wykonać zadania zlecone im przez partnerski oraz gospodarzy programu. By zadanie było trudniejsze do programu zostaną wybrani mężczyźni, którzy na co dzień stronią od domowych obowiązków. W tych rodzinach to kobiety gotują, sprzątają i opiekują się dziećmi. By ulżyć paniom ich mężczyźni na jeden dzień będą musieli wcielić się w ich role. W tym czasie mamy będą mogły odpocząć, zrobić coś dla siebie i swojej urody. Ojcowie zaś będą musieli zająć się maluchami i domem. Jak przystało na reality-show nie zabraknie zadań specjalnych (wymyślanych przez żony). Celem mężczyzn jest przeżyć dzień, nie zniszczyć domu, nie zgubić i nie zagłodzić dzieci. Jeśli mu się to uda, rodzina wygra nagrodę pieniężną o wartości piętnastu tysięcy złotych.

tata-sam-w-domu-nowe-reality-show-o-ojcach-na_584298Program emitowany na antenie TV4 będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Wiele nauki wyniosą z niego sami uczestnicy. Mężczyźni zobaczą, ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie dzieci, prowadzenie domu. Jest to dla nich szansa na lepsze zrozumienie żony oraz ulżenie jej w codziennych czynnościach. Czy panowie na stałe wezmą udział w życiu domowym? O tym przekonamy się już wkrótce.

„Tata sam w domu” będzie gościł na antenie w każdy poniedziałek o godzinie 20.00. W niedzielne popołudnie nadawane będą jego powtórki. Prowadzącym program będzie znany widzom dziennikarz Polsatu (to do Polsatu należy kanał TV4) Maciej Rock.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *