„Szacun” – nietypowy olej do opalania

„Szacun” – nietypowy olej do opalania

Na Allegro furorę robi nietypowy olej do opalania. W przeciwieństwie do swoich markowych odpowiedników, „Szacun” nie chroni przed słońcem, a potęguje jego działanie. Długie ogłoszenie mówi nam o tym, jakie korzyści płyną z zakupienia oleju (nie olejku, bo mężczyźni nie zdrabniają, a do nich kierowany jest produkt). Nie tylko zapewni on piękną opaleniznę, ale również zabarwi skórę i stworzy tatuaże w kilku miejscach. Treść ogłoszenia opatrzona jest zdjęciami umięśnionych  mężczyzn pięknie (lub przesadnie) opalonych. Czytają dalej opis produktu dowiadujemy się jak zapewnić sobie 3S (szacunek, szpan, szyk) z pomocą oleju. Dodatkowymi zaletami produktu jest ochrona przed komarami, depilacja klaty czy rozpalanie grilla. Produkt dostępny jest w trzech smakach: karkówki, mochito i ciepłej wódki.

Kolejnym krokiem jest zdobycie wiedzy, co da nam olej do opalania „Szacuj”. Przyciąga słońce, gdy chcesz skoczyć do wody – wpatrują się w ciebie kobiety – znajomi robią zdjęcia na Facebooka. Na koniec pojawia się pytanie:

Czy zastanowiłeś się, co kryje się pod taflą wody?

I tu odkrywamy tajemnicę – ogłoszenie nie jest zwykłą reklamą, tylko kampanią społeczną „Płytka wyobraźnia to kalectwo”. Koniecznie zajrzyjcie na http://allegro.pl/show_item.php?item=4496462485 by samemu obejrzeć ten nietypowy projekt!

szacun-tropikowTwórcami kampanii jest Stowarzyszenie Integracja. Co roku w wyniku skoków do wody setki osób stają się inwalidami. By promować myślenie przed skokiem stowarzyszenie co roku przygotowuje spoty. Tym razem postawiło na nietypową kampanię. Biorąc pod uwagę jaką aukcja robi furorę na portalach społecznościowych ma ona szansę na odniesienie większego skutku niż standardowe spoty (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ywtQfPYj7v4).

A Wy co myślicie o działaniach Stowarzyszenia Integracja? Ja byłam bardzo zaskoczona finałem aukcji. Bardzo podoba mi się ten pomysł i przyznaję mistrzostwo za kreatywność. Oby tak dalej!

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *