„SuperSTARcie” w TVP2

„SuperSTARcie” w TVP2

Telewizja Polska postanowiła odpowiedzieć na program Telewizji Polsat – „Twoja twarz brzmi znajomo” i proponuje widzom nowy format „SuperSTARcie”. Polscy artyści będą w nim walczyć o tytuł gwiazdy najbardziej wszechstronnej i uzdolnionej.

W szranki staną: Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Natasza Urbańska, Stanisław Karpiel-Bułecka, Monika Borzym, Reni Jusis, Ramona Rey, Tomasz „Titus” Pukacki, Katarzyna Wilk i Adam Sobierajski. superstarcieZabawa będzie polegała na tym, że piosenkarze wystąpią w gatunkach muzycznych dotąd im obcych. Usłyszymy ich w muzyce rockowej, operowej, big band, musicalowej czy hip-hopowej. Oprócz wykonania utworów będą musieli stworzyć małe show dla widzów. Walka będzie trwała dziesięć tygodni. W tym czasie pod okiem producentów, choreografów i tancerzy będą się przygotowywać do występów na żywo. Widzowie zobaczą je w każdy piątek. Oceniani będą przez widownię za pomocą sms-owego głosowania. Jak to bywa w przypadku takich talent-show co tydzień będzie odpadał jeden z artystów.

Oprócz widzów oceniać celebrytów będzie również jury. W jego składzie znajdą się Marcin Bors – producent muzyczny oraz instrumentalista; Wojciech Mann – znany dziennikarz muzyczny; a także artysta – specjalista od gatunku muzycznego będącego motywem przewodnim danego odcinka. Trzecim jurorem będą Urzula Dudziak, Kayah, Ireneusz Dudka, Aleksandra Kurzak, Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska, Halina Mlynkova, Małgorzata Jaworska (Wdowa), Wojciech Kępczyński, Dariusz Malejonka (Maleo).

„SuperSTARcie” oparte jest na formacie norweskim („The Ultimata Entertainer”). Popularność zdobył już w Rosji, Finlandii, a pojawi się jeszcze na Ukrainie i w Holandii.

Program obejrzeć można w piątki o 21.05 od trzeciego października w TVP 2.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *