Stopklatka TV – sukces po pierwszych dniach nadawania

Stopklatka TV – sukces po pierwszych dniach nadawania

Po niecałych dwóch tygodniach nadawania nowy, darmowy kanał filmowy uplasował się na trzecim miejscu wśród kanałów filmowo-serialowych. Jak na razie udało mu się uzyskać 0,5 procent udziału w rynku. Od kilku dni stacja jest poddawana monitoringowi (odpowiada za niego Nielsen Audience Measurement). Według niego stacja ma około 34 tysiące widzów w każdej minucie.

stopklatka650Aktualnie w rankingu stacji nadających filmy i seriale wygrywa TVP Seriale, które osiągnęło 1,32 procent udziału w rynku. Dużo mniej widzów ma ATM Rozrywka – 0,64% widowni. Na trzecim miejscu znajduje się aktualnie kanał filmowy Stopklatka TV (0,54%). Jak na nowicjusza jest to doskonały wynik. Za tą telewizją znajdują się jeszcze AXN (z 0,5% udziału w rynku) oraz Kino Polska (0,42%).

Zarząd stacji zapowiada, że w najbliższych miesiącach oglądalność jeszcze się powiększy ze względu na wzrost zasięgu technicznego. Celem stacji jest zdobycie jednego procentu udziału do końca bieżącego roku.

Co ciekawe do tej pory najwięcej widzów zgromadzili „Krzyżacy” – 227 tysięcy widzów. N kolejnych miejscach znalazły się „Iluzjonista” – 112 tysięcy widzów i „Syzyfowe prace” – 107 tysięcy.

A Wy co myślicie o nowym kanale? Oglądacie go, bo ja przyznam, że nawet na niego nie trafiłam. Muszę chyba nadrobić swoje filmowe braki.

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *