Shopping Queen – nowy program Polsat Cafe

Shopping Queen – nowy program Polsat Cafe

shopping-queenW jesiennej ramówce widzów czeka wiele nowości. Nie inaczej będzie w Polsat Cafe, który widzom chce zaprezentować nowe realisty-show „Shopping Queen”. Uczestniczki, które zostaną wyłonione w ramach castingów, będą ze sobą rywalizowały w przygotowaniu stylizacji modowej. Każdy odcinek będzie miał cztery nowe bohaterki, z których wygra tylko jedna.

Zadaniem uczestniczek będzie przygotowanie za określoną kwotę i w wyznaczonym czasie będzie musiała przygotować pełną stylizację na zadany temat. Może to być strój do pracy, na randkę czy wizytę u teściowej. Panie muszą znać się nie tylko na modzie, ale i fryzurach oraz makijażu.

Oceniać stylizacje będzie nie tylko jury (nie znamy jeszcze jego składu, ale na pewno będą to komentatorzy mody), ale i pozostałe uczestniczki. Nagrodą będzie bon na zakupy w sieci hipermarketów M1 oraz tytuł Królowej Zakupów.

Prawdopodobnie w programie pojawi się także prowadząca. Jak można przypuszczać, będzie nią jedna ze znanych blogerek modowych. Przypuszcza się, że może to być Julia Kuczyńska, Kasia Tusk lub Jessika Mercedes.

Współtwórcami programu jest sieć M1 oraz wydawnictwo Marquard Media Polska. Program korzysta z formatu tureckiego, znanego na całym świecie.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *