„Sekrety lekarzy” – serial o lekarzach w TVN

„Sekrety lekarzy” – serial o lekarzach w TVN

Już od wczoraj (27 lutego 2015) możemy oglądać nowy serial medyczny – „Sekrety lekarzy”. Medyczna seria opowiada o czołowych polskich lekarzach – chirurgach. Program zdradzi nam tajemnice tego, jak wyglądają operacje i jakie medyczne innowacje wprowadzają nasi polscy lekarze.

 

Sceny programu rozgrywają się zarówno w nowoczesnych klinikach, lekarskich gabinetach i salach operacyjnych. Różnej specjalności lekarze pokazują jak leczą i pomagają pacjentom z chorobami nietypowymi czy rzadkimi.

zobaczymy miedzy innymi jak lekarze pomagają stanąć na własne nogi pacjentowi jeżdżącemu na wózku inwalidzkim. Udało się to dzięki wszczepieniu mu nowego, sztucznego stawu kolanowego. Leczeni pacjenci zmagają się z trudnymi, często nieuleczalnymi chorobami jak cukrzyca, reumatyzm. Równocześnie jednak pokazane zostaną operacje i zabiegi kosmetyczne, jak odmładzanie twarz komórkami macierzystymi, powiększania punktu G czy stworzenia imitacji mięśni brzucha (potocznie kaloryfera na brzuchu) za pomocą własnego tłuszczu. Kosmetycznie poprawione będą blizny, które u pacjenta znacznie się zmniejszą dzięki użyciu lasera.

„Sekrety lekarzy” pokażą często nieznaną twarz polskiej medycyny, pełnej innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych metod leczenia. Dodatkowo poznamy historie wzruszające i dramatyczne osób zmagających się z ciężkimi chorobami, przypadłościami bardzo rzadkimi lub nieznanymi. Będziemy mogli śledzić losy pacjenta od diagnostyki po leczenie.

 

Nowy program emitowany jest w piątki na antenie TVN Style, o godzinie 22.30.

tvn style

 

KJJ

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *