„Sekrety lekarzy” – medyczna nowość w TVN Style

„Sekrety lekarzy” – medyczna nowość w TVN Style

tvn stylePomału kształtuje się wiosenna ramówka stacji telewizyjnych. Telewizje szukają pomysłu na nowe, przyciągające widzów formatów. Od kilka lat wzrasta popularność tych opartych o tematykę medyczną stąd TVN Style taki program będzie mieć w swojej nowej ofercie.

 

„Sekrety lekarzy” to program pokazujący jak zmieniła się medycyna. Widzowie zobaczą nowe, innowacyjne zabiegi. Wiele z nich swoją premierę będzie miało na antenie TVN Style. Znani polscy lekarze swoją praktykę lekarską, badania i wykłady mające często za granicą pokażą nam medyczne tajniki i tajemnice. Jak przystało na tego typu program, lekarze dadzą uczestnikom szansę na zmianę wyglądu, powrót do zdrowia i odmienienie swojego życia. „Sekrety lekarzy” dostarczą widzom wielu emocji i wzruszeń.

 

Jakie medyczne nowinki poznamy w programie? – Będą to między innymi nowe metody leczenia migreny przy pomocy botoksu; rekonstrukcje twarzy. Poznamy również tajniki i znaczenie komórek macierzystych, które mogą wspomóc regenerację serca po zawale, leczenie cukrzycy, chorób reumatycznych czy odejmowanie lat.

 

Ciekawostką jest, że operacje przeprowadzane w jednej z polskich klinik zdecydują, czy na europejski i amerykański rynek zostanie wprowadzony przełomowy amortyzator stawu kolanowego.

 

„Sekrety lekarzy” już wiosną na antenie stacji TVN Style.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *