Rolnik szuka żony – nowy program telewizji publicznej

Rolnik szuka żony – nowy program telewizji publicznej

Rozpoczynają się przygotowania do jesiennej ramówki. Co rusz pojawiają się informacje na temat tego, które seriale i programy będą kontynuowane, a których widzowie już nie zobaczą. Pojawiają się informacje o nowych formatach. Jednym z nich będzie program „Rolnik szuka żony”, który jesienią będzie emitowany przez TVP 1.

Za tydzień, w środę 21 maja, zobaczymy odcinek pilotażowy produkcji. Przedstawieni w nim zostaną potencjalni bohaterzy programu. Ośmiu mężczyzn opowie o swoich pasjach i marzeniach oraz oczekiwaniach wobec wybranki serca. Po tej emisji przez miesiąc będzie można nadsyłać listy z wyrazami zainteresowania i chęcią udziału w programie jako kandydatka na żonę rolnika. Na podstawie tych listów telewizja publiczna wyłoni grupę pań, które zostaną zaproszone do udziału w show. Równocześnie wybierze, na podstawie popularności, rolników, którzy będą poszukiwać żony.

Już jesienią zobaczymy jak wyglądają spotkania rolników z paniami, jak nawiązują się między nimi więzi oraz być może rodzi się miłość. Akcja będzie dążyć do wybrania w finale pani, z którą rolnik spędzi resztę życia.rolnik-szuka-zony

„Rolnik szuka żony” to program powstający na podstawie formatu brytyjskiego – „Farmer Wants a Wife”. Jest to realizacja pomysłu Country Living Magazine, z pomocą FremantleMedia. Do dziś powstało już około trzydziestu lokalnych wersji programu. W naszym kraju format zrealizuje FremantleMedia Polska (twórcy m.in. „Egzaminu z życia”, „X Factora” czy „Na Wspólnej”).

Będziecie oglądać?

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *