Rafał Maślak we własnym programie w Polsat Cafe

Rafał Maślak we własnym programie w Polsat Cafe

rafał maślak

Od 24 marca 2015 roku na antenie kobiecej stacji Polsat Cafe zobaczymy nowy program z udziałem najsłynniejszego polskiego mistera Rafała Maślaka. „Randka z Maślakiem”, bo taki tytuł nosi program, będzie spędzać marzenia kobiet.

Co wtorek, przez czternaście tygodni będziemy mieli okazję oglądać autorski program Rafała Maślaka. Zeszłoroczny mister tak mówi o swoim projekcie:

„Tworzę ten format od początku do końca. Osobiście wybieram bohaterki i pokazuję że sami jesteśmy kowalami swojego losu […] To wszystko, co wydarzyło się w moim życiu przez ostatni rok jeszcze do niedawna było tylko złudnym marzeniem. Okazuje się jednak, że nawet te najbardziej niewiarygodne i nieprawdopodobne pragnienia mogą się spełnić. Moim marzeniem nie było otrzymanie tytułów Mistera Polska i III wicemistera Świata, a udowodnienie, że każdy z nas może osiągnąć w życiu bardzo dużo”.

Gwiazdami programu mają być kobiety, zwykłe, z problemami, wybierane przez samego Rafała Maślaka. Będzie on próbował spełnić marzenia tych kobiet, zazwyczaj doświadczonych przez los, a mimo to dzielnie walczących o swoje plany i marzenia. Celem programu jest pokazanie niezwykle ciekawych historii i wartościowych kobiet.

Jedną z uczestniczek programu jest Patrycja Rogala, z którą Rafał Maślak kilka dni temu pojawił się na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Ostro skomentował niepochlebne komentarze dotyczące sylwetki Patrycji. Marzeniem dziewczyny, które spełniał Maślak, było przejście się po czerwonym dywanie. Rafał jej to umożliwił. Oprócz pozowania fotoreporterom, Patrycja miała okazję poznać czołowych dziennikarzy i osobistości Polsatu (Krzysztofa Ibisza, Karolinę Szostak, Rafała Maseraka, Paulinę Sykut-Jeżynę).

 

„Randkę z Maślakiem” można oglądać od 24 marca, co wtorek o 22.00 w Polsat Cafe.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *