Powstanie nowy magazyn dla kobiet

Powstanie nowy magazyn dla kobiet

Trwają zaawansowane prace nad nowym magazynem kobiecym. Wydawcą będzie Edipresse Polska. Niestety na razie niewiele wiadomo na temat tego czasopisma. Prawdopodobnie będzie on pozycją luksusową, być może konkurencją dla „Twojego Stylu”.

39319Nowy tytuł może pojawić się na rynku jeszcze jesienią roku. Pracami nad nim zajmują się dziennikarze z redakcji „Vivy!”. Wśród nich jest między innymi Agnieszka Dajbor, była zastępca redaktor naczelnej tego pisma.

Choć na razie więcej jest niewiadomych niż pewników, to nowy tytuł ma szansę zyskać mocną pozycję na rynku prasy kobiecej. Jeśli rzeczywiście miałby stanowić zagrożenie dla „Twojego Stylu” musiałby zaskoczyć czytelniczki i zaoferować im więcej niż konkurencja. Czy tak będzie? Zobaczymy to być może już jesienią.

W swoim portfolio Edipresse Polska ma on już trzy tytuły people: „VIVA!”, „Flesz.Gwiazdy&Styl”, „Party. Życie gwiazd”; sześć poradnikowych: „Przyjaciółka”, „Pani Domu”, „Vita”, „Poradnik Domowy”, „Moje smaki życia” i „Kropka TV”. Edipresse jest wydawcą także ośmiu pozycji o tematyce true story. Są to „Uczucia i tęsknoty”, „Sekrety serca”, „Okruchy Życia – Historie prosto z serca”, „Cienie i blaski”, „Prawdziwe życie”, „Zawsze miłość”, „Co przyniesie los” i „Z biegiem dni”. Na tym jednak nie koniec. Wydawnictwo ma bogaty wybór czasopism parentingowych: „Mamo to ja”, „Twój maluszek”, „Będę mamą”, „Przedszkolak”, „Twoje dziecko”. Odmienną tematykę, bo modową poruszają: „Uroda” oraz „Viva!Moda”.

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *