Powstaje nowy kanał dokumentalny dla mężczyzn

Powstaje nowy kanał dokumentalny dla mężczyzn

Co chwila słyszymy o nowych stacjach telewizyjnych, które w ostatnim czasie wyrastają jak grzyby po deszczu. Tym razem Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję stacji Adventure. Będzie to stacja satelitarna o tematyce dokumentalnej. Planowany start telewizji przypada na trzeci kwartał bieżącego roku. Kanał miałby pojawić się w przynajmniej jednej platformie cyfrowej. Co ciekawe, charakteryzować ma jakość HD oraz brak reklam.

Odbiorcami kanału są mężczyźni. Telewizja Adventure (wcześniej padała nazwa Adventure TV) zaproponuje swoim widzom programy krajowe oraz zagraniczne.

adventure-tvCo konkretnie pojawi się w ramówce? Na pewno nie zabraknie programów przygodowych, podróżniczych czy hobbystycznych (tematyka żeglarstwa, wędkarstwo, łowiectwa, wspinaczki górskiej). Krótko mówiąc – będzie podróżniczo, sportowo i hobbystycznie. Producenci nie zapomną również o fanach motoryzacji, dla których przygotowywany jest program „Patrol Drogówki”. Format docu-reality o tematyce bardzo popularnej w Polsce poruszy kwestie pracy policjantów oraz pokaże wydarzenia z polskich dróg.

Nadawcą stacji będzie Michał Winnicki Entertainment, której szefem jest Michał Winnicki. W rozmowie ze znanym portalem wirtualnemedia.pl zdradził, że wciąż negocjuje kontrakty na programy z różnych zakątków świata. Pewne jest, ze na antenie pojawi się cykl „Stongman Champions League”.

Wyróżnikiem stacji na pewno będzie jej Premium charakter oraz brak reklam, dlatego dostęp do kanału będzie wyłącznie w droższych pakietach telewizyjnych.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *