Polsat uruchamia program muzyczny

Polsat uruchamia program muzyczny

Już pierwszego maja wystartuje pierwszy muzyczny kanał Telewizji Polsat – Disco Polo Music. Widzowie na jej antenie posłuchają dużej dawki muzyki disco polo i dance. Oprócz tego w stacji pojawią się programy tematyczne dotyczące tego nurtu popularnej muzyki i zaplecza jej powstawania. Jednym z programów będzie prowadził wokalista Bayer Full – Sławomir Świerzyński.

Muzyka disco polo, choć przez wielu wyśmiewana, niezmiennie cieszy się popularnością. W Polsacie programy o tej muzyce wpisane są już w historię. Na jaki czas zostały zapomniane, lecz dziś powracają z nowymi siłami. Stąd pomysł, by uruchomisz kanał tematyczny. Warto wspomnieć, że istnieją już dwa tego typu kanały – TV.Disco (4fun Media) i Polo TV (Grupa ZPR).

Na antenie Disco Polo Music oprócz teledysków disco polo i biesiadnych zobaczymy listy przebojów. Na widzów czekają programy prezentujące muzykę prowadzone przez gwiazdy i zwykłych słuchaczy. Nie zabraknie również zapowiedzi płyt i koncertów, nowinek z branży, relacji i sprawozdań pokoncertowych. Jednym z najważniejszych programów stacji ma być „Biesiada” prowadzona przez wokalistę Bayer Full. Sławomir Świerzyński podczas podróży po Polsce pokaże widzom różne typy biesiad i świętowania. Wsparcie przy kręceniu dały samorządy, Urząd Marszałkowski oraz Ministerstwo Rozwoju Wsi i Rolnictwa Rzeczpospolitej Polskiej.disco

Dwudziesta pozycja w portfolio Telewizji Polsat będzie na razie dostępne w ramach Cyfrowego Polsatu. Niedługo zapewne pojawi się u innych operatorów telewizyjnych.

Jak Wam się podoba pomysł na nową telewizję? Naprawdę potrzebujemy kolejnego kanału z disco polo?

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *