„Piekielny hotel”-nowość w ramówce TVN

Były już piekielne rewolucje kuchenne w wydaniu Magdy Gessler, a będą piekielne rewolucje hotelowe. Telewizja TVN szuka nowych pomysłów na przyciągnięcie przed ekrany widzów. Gdy stare formaty już się wyczerpały, czas na nowości. Od kilku dni trwają castingi do nowego formatu w polskiej telewizji; rewolucji robionych hotelom.
Prowadzącą program będzie Małgorzata Rozenek, znana jako Perfekcyjna Pani Domu. Tym razem jej perfekcjonizm zobaczymy w nieco innym wydaniu; jako odmieniający hotele. Formuła przypomina tę z „Kuchennych Rewolucji”

Mamy podupadający biznes hotelowy i nieradzących sobie z problemami właścicieli menagerów. Cudowna pomoc TVN-u i Małgorzaty Rozenek ma sprawić, by hotel przywrócić do pełnej świetności.
Perfekcyjna prowadząca będzie pomagać hotelarzom w odnalezieniu przyczyny ich problemów. Doradzi również, co należałoby zrobić by ich biznes odżył. Rady będą dotyczyć zarówno wyglądu wnętrz (Rozenek ma doświadczenie, w końcu była również jurorką w programie o kreowaniu wnętrz), jak i sposobów na poradzenie sobie z problemami ekonomicznymi. Rady mają być wielotorowe, stacja spróbuje pomóc w poprawie stosunków szef-personel, dobrym rozreklamowaniu się i dotarciu do klientów.
Zgłoszenia można nadsyłać poprzez witrynę piekielnyhotel.tvn.pl. Zgłaszać mogą się menagerowie, właściciele i zarządzający pensjonatami, hotelami, hostelami, agroturystyką etc.
Program na naszych antenach zobaczymy już wiosną w telewizji TVN.

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *