„Only You” – nowy internetowy magazyn o modzie

Od października fanki mody mogą o niej poczytać w nowym magazynie – „Only You”. Jest to tytuł o tyle nietypowy, że jest dostępny jedynie w formie internetowej  i do tego za darmo. Tematyka jaką porusza krąży wokół mody oraz urody. Elektroniczne wydanie można bezpłatnie pobrać z Facebooka – znajdziemy go pod adresem https://www.facebook.com/magazineONLYyou oraz z platformy cyfrowej ISUU.

E-magazyn ma charakter praktyczny. Można z niego wygodnie korzystać na tablecie, smartphonie, czytniku e-booków czy na komputerze. Odbiorcami są aktywne w mediach społecznościowych, młode kobiety. Interesują się one przede wszystkim najnowszymi trendami w modzie, kosmetykach, dbaniu o urodę. Cenią sobie portale społecznościowe, blogi.

W tym internetowym czasopiśmie znajdziemy porady ekspertów, rozmowy z blogerkami modowymi i urodowymi, artykuły o charakterze lifestylowym, poradnikowym. Nie zabraknie również nowinek z wybiegów, kosmetycznych i  modowych nowości. Znaczną część treści będą zajmować prezentacje produktów i opinie o nich. Na czytelniczki czekają również konkursy, testy i rankingi produktów.

Redaktor naczelna pisma – Renata Barańska – tak pisze o swoim projekcie:

Only You wykorzystuje potencjał mediów społecznościowych. To w zamierzeniu interaktywna platforma czytelnicza, która połączona z Facebookiem jest także miejscem interaktywnej komunikacji redakcji z czytelnikami oraz reklamodawców z konsumentami. Formuła magazynu pozawala nam szybko docierać do czytelników oraz na bieżąco reagować na ich potrzeby”.

Magazyn wydawany jest przez Wydawnictwo KiS Production. Każdy numer liczyć będzie około 52 stron. Promocja obejmuje kampanię w mediach społecznościowych, tradycyjnych oraz na ventach tematycznie powiązanych z magazynem.

W pierwszym numerze gwiazdą z okładki jest Joanna Jabłczyńska. Poczytać możemy również wywiad z nią, który jest niczym innym jak reklamą produktów, których została twarzą. Oprócz tego znajdziemy nowości kosmetyczne i najnowsze trendy w modzie. Do poczytania nie ma zbyt wielu treści. Większość stanowią zdjęcia z krótkimi opisami.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *