„O mnie się nie martw” – nowy zastępnik „Rodzinki.pl”

„O mnie się nie martw” – nowy zastępnik „Rodzinki.pl”

Od kilku miesięcy wiadomo, że ze względu na ciążę Małgorzaty Kożuchowskiej, serial „Rodzinka.pl” nie powróci na antenę jesienią tego roku, a dopiero wiosną 2015. W zeszłym sezonie popularny serial zastąpiono pozycją „BarOn24”. Niestety nie przypadł on do gustu widzom i postanowiono zaprzestać jego emisji. Pozycję tę oglądało zaledwie 890 tysięcy widzów, kiedy „Rodzinkę.pl” blisko milion więcej. Serial nadawany był w piątkowy wieczór. Ponieważ przegrał z ofertą konkurencji stacja postanowiła zastąpić go inną propozycją.

Jesienią na antenie TVP2 zobaczymy nowy serial – „O mnie się nie martw”. Produkcja sięgnie po popularny ostatnio motyw prawniczy, ponieważ główną bohaterką będzie dwukrotnie rozwiedziona, matka dwójki dzieci i prawniczka w jednym. Główną rolę zagra Joanna Kulig. Bohaterka zatrudni się w kancelarii gdzie pozna atrakcyjnego prawnika (w tej roli Stefan Pawłowski). Trzydziestoletnią Igę (tak ma na imię bohaterka) z Marcinem połączy romans. Serial komediowy będzie opowiadał o perypetiach Igi w świecie bogatych prawników. Nie zabraknie oczywiście wątków procesowych.o-mnie-sie-nie-martw

W pozostałych rolach serialowych zobaczymy: Katarzynę Maciąg i Andrzeja Zielińskiego, Dawida Zawadzkiego, Katarzynę Zielińską, Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego, Krzysztofa Czeczota, Aleksandrę Domańską, Ewelinę Serafin,Karola Dziubę, Elżbietę Jarosik, Pawła Domagałę, Katarzynę Ankudowicz oraz Maję Kwaśny.

Widzowie, w każdy jesienny piątek, przez 45 minut będą mogli oglądać „O mnie się nie martw” w TVP2. Seria składa się z trzynastu odcinków. Reżyserem serialu jest Michał Rogalski, a twórcami scenariuszy Katarzyna Leżeńska oraz Aneta Głowska.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *