Nowy program wnętrzarski w TVN Style

Nowy program wnętrzarski w TVN Style

Z każdym dniem dociera do nas więcej informacji o nowościach w jesiennej ramówce największych telewizji. W każdej pojawią się nowości – nie tylko seriale i nowe formaty. Jednym z nich będzie program „Dorota was urządzi”, który nadawany będzie przez kobiecy TVN Style.

Program będzie miał charakter wnętrzarski. Jako prowadzącą zobaczymy Dorotę Szelągowską. Dla przypomnienia powiem, że pani Dorota jest córką pisarki Katarzyny Grocholi i żoną kompozytora Adama Sztaby. Jest dziennikarką, która na swoim koncie ma już kilka programów wnętrzarskich w telewizji Domo+.

dorota-was-urzadziormuła programu opierać się będzie na aranżowaniu od nowa mieszkań uczestników. Każdy odcinek poświecony będzie jednemu mieszkaniu. Aranżować będzie sama Dorota Szelągowska. Metamorfozy będą dokonywać się w trzy dni i w z góry określonym budżecie. Oczywiście najważniejszym zadaniem będzie swoje pomysły dopasować do wymagań właścicieli lokalu. Widzowie z programu będą mogli wiele się nauczyć. Prezentowane będą wnętrzarskie sztuczki, pomysły na szybką zmianę aranżacji czy na własnoręczne modyfikowanie i odnawianie mebli.

W tej chwili trwa poszukiwanie uczestników. Producentem jest Mania Event.

 

Będziecie oglądać nową propozycję programu o metamorfozach wnętrz?

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *