Nowy program w TLC

Nowy program w TLC

Nowe programy w ramówkach to domena raczej wiosny i jesieni. Mimo tego stacja TLC nowość postanowiła widzom przedstawić latem. W środę zobaczymy na ich antenie pierwszy odcinek serii programów „Okiem Ohme”. Prowadzącą jest Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme jest znaną i popularną psycholog, która przyjrzy się z bliska zjawiskom społecznym, tym najpowszechniejszym i najbardziej kontrowersyjnym. Pierwszy odcinek poświęcony będzie pierwszym komuniom w Polsce. Autorka skupiać się będzie na poznaniu przedstawianych bohaterów, dotarcie do przyczyn ich zachowań oraz ustaleniu zmiennych kierujących naszym życiem.

okiem-ohmeKomunia w polskim społeczeństwie to uroczystość o dużym znaczeniu. Kiedyś skromne, rodzinne przyjęcia, a dziś zazwyczaj „małe wesela”. Małgorzata Ohme przedstawi nam trzy rodziny przygotowujące się do komunii swoich dzieci. Klaudia i jej rodzice planują wystawne przyjęcie we własnej restauracji. Rodzina z Glinek przygotuje uroczystość w domu, według zasady zastaw się a postaw się, ponieważ wydatki przekroczą ich możliwości. Krystian także będzie miał wystawną komunię choć tak naprawdę wolałby spędzić więcej czasu z rodzicami, którzy zbyt dużo pracują.

Prowadząca w rozmowach z organizatorami i usługodawcami porozmawia o tym jak rodzice podchodzą do komunii, ile na nią wydają. Będzie dociekać, co powinno liczyć się podczas tej uroczystości oraz powodów, dla których pierwsza komunia tak się skomercjalizowała.

Odcinek „Okiem Ohme polskie komunie” można zobaczyć na antenie TLC w środę 23 lipca o 22.00 oraz w powtórkach (2 sierpnia o 12.00, w 12 sierpnia o 13.00, w 16 sierpnia o 18.00, w 25 sierpnia o 15.00 i 20.00). Program jest reklamowany w You Tube oraz kanałach Discovery Networks . Spot można obejrzeć tutaj.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *