Nowy miesięcznik o gwiazdach – „Życie na Gorąco Retro”

Nowy miesięcznik o gwiazdach – „Życie na Gorąco Retro”

retroNa rynku zadebiutował dzisiaj nowy miesięcznik poświęcony gwiazdom. Nie znajdziemy w nim jednak informacji o współczesnych celebrytach, a o gwiazdach XX wieku. Będą to celebryci znani z kina, estrady, sceny teatralnej. Pismo nosi tytuł „Życie na Gorąco Retro” i oparty jest o makietę tytułu „Życie na Gorąco”.

Najlepsze lata, sława i uwielbienie fanów gwiazd, o których mowa będzie w magazynie przypadła na lata 20 do 80 XX wieku. Czytelnicy będą mieli możliwość poznać lub przypomnieć sobie te osoby oraz poznać, dotąd im nieznane fakty z ich życia. Na pierwszej okładce widzimy zapowiedź materiałów o Violettcie Villas, Januszu Ekiercie, Johnie Waynie i The Beatles. Dowiemy się również jakie przyczyny doprowadziły do odejścia Krzysztofa Klenczona z zespołu Czerwone Gitary. W „Życie na Gorąco Retro” poznamy historię małżeństwa Edyty Wojtczak oraz romansu Cyrankiewicza. Nie zabraknie również informacji o bohaterach zagranicznej prasy – Michaelu Jacksonie, Elizabeth Taylor, Grace Kelly etc.

Oprócz plotek w czasopiśmie znajdą się przepisy kulinarne Lucyny Ćwierciakiewiczowej, trendach modowych i nowinkach technologicznych minionego wieku. Nie zabraknie również porad zdrowotnych i „domowych”.

Tomasz Szymański, znany z tygodnika „Życie na Gorąco” jest również redaktorem naczelnym „Życia na Gorąco Retro”. Czasopismo będzie miesięcznikiem. Jego nakład to 250 tysięcy egzemplarzy. Będzie liczył 48 stron, a jego cena to 2,50 zł. Promocja miesięcznika odbędzie się w pozostałych magazynach Wydawnictwa Bauer, telewizji ( TVN, Polsat, TVP, IDMNET). Zakupem mediów zajął się MEC, a stworzeniem kreacji Digit Art.

 

KJJ

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *