Nowy miesięcznik dla kobiet debiutuje na rynku

Nowy miesięcznik dla kobiet debiutuje na rynku

uroda zyciaJuż jutro, 10 października 2014 roku, na polskim rynku prasowym pojawi się nowa pozycja. Będzie to magazyn „Uroda Życia”. Kierowany jest on do kobiet i należy do segmentu pism luksusowych. Za wydawanie magazynu odpowiada Edipresse Polska.

Za 7,99 zł czytelnicy otrzymują czasopismo, liczące 220 stron, dedykowane paniom po trzydziestym piątym roku życia. Odbiorczynie są kobietami ambitnymi, wykształconymi i aktywnymi. Od życia i siebie wymagają wiele i nie zaprzestają w poszukiwaniu swojej życiowej drogi. Cenią kontakty z innymi, życie towarzyskie. Dlatego „Uroda Życia” dostarczać będzie im treści zaspokajające te potrzeby. Nie zabraknie więc wywiadów, materiałów psychologicznych, reportaży. Z pewnością nie będzie to pismo powierzchownie poruszające problemy, a zagłębiające się w nie.

Jak mówi redaktor naczelna magazynu – Anna Maruszeczko:

Uroda Życia to wyjątkowe połączenie portretów ludzkich i psychologii. To magazyn, który celebruje życie i skupia się na jego najważniejszych aspektach. Autentyczność, harmonia, równowaga i optymizm to kluczowe wartości leżące u podstaw koncepcji Urody Życia.

 

Oprócz Maruszeczko za tworzenie pisma odpowiedzialni są: Danuta Bybrowska i Agnieszka Dajbor (obie panie są zastępczyniami redaktor naczelnej), Jacek Borcuch,  Stanisława Celińska, Katarzyna Lengren, Agnieszka Maciąg, Jacek Masłowski, Marzena Rogalska, Małgorzata Szumowska, Agata Tuszyńska.

Warto podkreślić, że makietę opracowała Maryjane Fahey, projektantka znana na całym świecie. W jej portfolio znajdują się między innymi „Tatler”, „Business Week”. Twarzą pisma została Agata Kulesza. Równocześnie aktorka jest bohaterką pierwszego numeru nowego tytułu.

W wielu mediach, telewizji, prasie, kinach, outdoorze, radiu trwa już kampania promocyjna pisma. Za część kreatywną kampanii odpowiada agencja Walk, a za zakup mediów Zenith Optimedia Group.

Czasopismo posiada swoją stronę internetową – www.urodazycia.pl. Oprócz wersji papierowej magazyn będzie dostępny także na tabletach i jako e-book.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *