Nowe radio w Krakowie

Już dzisiaj, 31 stycznia 2015 roku, w Krakowie uruchomione zostanie nowe radio – OFF Radio Kraków. Będzie to pierwsza stacja w tym mieście, która skorzysta z nadawanie w cyfrowej technologii DAB+. Nadawać będzie muzykę alternatywną oraz audycje autorskie.

By posłuchać nowej stacji radiowej wystarczy włączyć cyfrowy odbiornik bądź też posłuchać radia w Internecie (dostępne jest na stronie www.off.radiokrakow.pl). To wystarczy, by posłuchać nowej jakości dźwięku nadawanej dzięki technologii DAB+.

Radio będzie nadawało przede wszystkim własne programy muzyczne oraz muzykę alternatywną. jej doborem zajmie się Wojciech Barczyński. Audycje poprowadzą między innymi Kornelia Binicewicz, Daniel Drumz, Łukasz Konatowicz, Piotr Figiel, Tomasz Orzechowski, Paweł Piotr Polak, Jarek Szubrycht.

Dziennikarze Radia OFF Kraków to niezwykłe, charakterne osobowości. Nie zabraknie również dobrze wyselekcjonowanej muzyki. Celem radiostacji jest mówienie o tym, co ciekawe, nietypowe, modne, deficytowe, o wszystkim co jest off. Młodzi prowadzący są zafascynowani dźwiękami i radiem, a to z pewnością przełoży się na ciekawą ramówkę.

Redakcją OFF Radia Kraków kieruje Paulina Bisztyga. Radio stworzone zostało własnym nakładem pracy i finansów. Powstało z potrzeby serca i pasji.

 

KJJ

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *