Nowe funkcjonalności Zszywka.pl

Nowe funkcjonalności Zszywka.pl

Zszywka.pl tojedna z najbardziej znanych i popularnych w Polsce graficznych sieci społecznościowych. Kilka dni temu witryna wprowadziła nowe funkcjonalności. Są nimi wspólne tablice grafik, które mają stanowić element jeszcze większej społeczności. Celem jest motywowanie uzytkowników witryny do kreowania wspólnych tablic ze zdjęciami w ramach określonych motywów przewodnich, zainteresowań etc.
Co daje użytkownikowi nowa funkcjonalność? Możemy dzięki niej poznać nowe osoby, z którymi połączą nas wspólne umiejętności, hobby czy cele (np. odchudzanie, oszczędzanie). Do grupy trzeba zostać zaproszonym. Po przyjęciu będzie można dodawać nowe zszywki (czyli zdjęcia), komentarze czy oceny. Dzięki nowym funkcjom, użytkownicy będą się bardziej integrować i łatwiej komunikować.
Warto podkreślić, że Zszywka.pl gromadzi dziennie około 27 tysięcy fotografii i 1,5 miliona osób wymieniającymi się przepisami, zdjęciami, motywacjami. Oprócz tego Zszywka.pl to 56 tysięcy komentarzy miesięcznie.Tablice dostępne będą w dwóch wersjach – otwarta i prywatna (na zaproszenie, dla wybranych osób). By odróżnić społeczności i tablice tradycyjne Zszywka.pl odświeżyła swój wygląd.
By zapanować nad treściami w społecznościach wyznaczone zostaną osoby administrujące, mające uprawnienia do blokowania, zapraszania użytkowników i dbania o przestrzegania regulaminu społeczności.
zszywkaDodatkowo prywatnr społeczności widoczne będą tylko dla wybranych. Nie wyświetlą się w Google i wyszukiwarkach wewnętrznych portalu. Żaden z użytkowników spoza kręgu nie zobaczy takiej grupy. Co więc da nam taka grupa – możliwość dzielenia się prywatnymi fotografiami pomiędzy wyznaczoną przez nas grupą osób.
Społecznośći Zszywka.pl chce wykorzystać do zachęcenia firm, by te zakładały swoje oficjalne konta na portalu, pozyskiwały nowych fanów i potencjalnych klientów.

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *