Nowe czasopismo – „Siatkarski Magazyn”

Nowe czasopismo – „Siatkarski Magazyn”

siatkarski magazynW polskich kioskach można już wypatrywać nowego czasopisma. Zadowoleni z niego będą wszyscy fani siatkówki. Tytuł „Siatkarski Magazyn” będzie miesięcznikiem. Twórcami są dziennikarze ze serwisu siatkarskiportal.pl.

Magazyn będzie obfitował w treści, publikowane na siedemdziesięciu dwóch stronach. czytelnicy znajdą w nim wywiady z gwiazdami sportu, trenerami, reportaże, felietony oraz analizy. nie będzie to z pewnością ugrzecznione pismo, ponieważ twórcy zapewniają, że nie obce będą im siatkarskie tabu oraz kontrowersyjne tematy. Do tej pory na rynku prasy nie było tego typu magazynu.

Redaktorem naczelnym czasopisma „Siatkarski Magazyn” jest znany z serwisy siatkarskiportal.pl dziennikarz Przemek Światowiec. Dla tytułu materiały tekstowe tworzyć będą dziennikarze sportowi znani z komentowania meczów siatkówki. Artykuły będą jednak pisać również dziennikarze nie specjalizujący się w sporcie. czytelnikom da to różnorodne spojrzenie na sport oraz zagwarantuje wiarygodność i brak stronniczości. Możemy liczyć na teksty m.in. Tamary Pielas (zastępcy redaktora naczelnego w siatkarski.portal.pl), Rafał Bały – znanego z anteny Polskiego Radia, Pauliny Smaszcz-Kurzajewska (żony Macieja Kurzajewskiego, dziennikarki Polskiego Radia, TVP1), Anny Matusiak (dziennikarka telewizji Superstacja), Jerzego Sasorskiego (m.in. dziennikarza portalu sport.pl), Piotra Musiałka (redaktora naczelnego), Cezarego Makarewicza (dziennikarza portalu siatkarskiportal.pl).

 

Taka dziennikarska kadra gwarantuje, ze w piśmie będzie wysoki poziom merytoryczny tekstów, rzetelny i najwyższej jakości artykułów. Pismo kierowane będzie zarówno do wieloletnich fanów piłki siatkowej, jak i do nowych kibiców.

co ciekawe, na łamach magazynu co miesiąc zobnaczymy sesje modowe organizowane przez stylistkę oraz dziennikarkę modową – Monikę Gąsiołek-Mosiołek. Jak mówi redaktor naczelny „Siatkarskiego Magazynu” – „To nasz autorski pomysł na pokazywanie ludzi siatkówki od innej niż sportowa strona. Z pewnością będzie bardzo wiele zaskoczeń”. Moda na siatkarskich gwiazdach z pewnością będzie ciekawym uzupełnieniem magazynu.

Na co mogą liczyć czytelnicy? Przemek Światowiec zapewnia, że:

„W magazynie znajdzie się też miejsce dla gwiazd tego sportu, które pokazane zostaną z nieznanej do tej pory strony. W debiutanckim numerze prezentujemy sesję modową Agnieszki Bednarek-Kaszy – siatkarki Chemika Police i wielokrotnej reprezentantki Polski. Tekst o Agnieszce w stylu human story napisał Rafał Bała. Mamy nadzieję, że dla fanów tego sportu poznanie jego największych osobowości będzie czymś wyjątkowym, co pozwoli z chęcią sięgać po miesięcznik, czy wręcz czekać na kolejne numery”.

Fanami piłki siatkowej są osoby wykształcone, z dużych miast, chętnie korzystających z egzotycznych wakacji i gadżetów. Jako odbiorcy tytułu dają dziennikarzom duże możliwości zarówno w formie dziennikarskiej, jak i języku.

„Siatkarski Magazyn” będzie kosztował 9,90 zł. W wersji papierowej znajdziemy  w sieci Ruch, InMedia, Empik. Dostępna będzie również wersja elektroniczne na smartfony, tablety i laptopy.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *