Nowe czasopismo na rynku – „eHome”

Nowe czasopismo na rynku – „eHome”

Na rynku pojawiło się nowe czasopismo. Dotyczy ono domów i mieszkań, ale nie mówi o ich wystroju czy dekoracji, a o nowoczesnych technologiach, które można w nim zastosować. „eHome” porusza tematykę technologiom inteligentnego domu.

Redakcje będzie w nim prezentować różnorodne rozwiązania, zarówno do małych mieszkań jak i wielkich domów, które mają sprawić, że będzie nam się żyło wygodniej i milej. Omawiane super technologie mogą trafić do każdego z pomieszczeń (sypialni, garażu, pokoju dziecięcego, łazienki). Celem czasopisma jest nie tylko przedstawienie gadżetów, ale również pomoc w ich instalacji. Czytelnicy będą mogli poczytać o nowych technologiach, nowościach na rynku gadżetów dla domu. Redakcja przygotuje dla nich również testy produktów, które pomogą im w wyborze właściwego urządzenia dla ich domu.

Za publikacją „eHome” stoi redakcja „Komputer Świata” i wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. Redaktorem naczelnym periodyku jest Paweł Paczuski. Tytuł liczy 144 strony i kosztuje 17,90 zł. Dostępne jest także wydanie elektroniczne w  cenie 16,90 zł, do kupienia na ksplus.pl.ehome

Dodać należy, że pismo nie będzie publikowane cykliczne. Nie wiadomo jednak jak często będzie się pojawiać na rynku. Jak mówi Anna Marucha, rzecznik prasowa RASP, to jak często będzie ukazywał się „eHome” zależy również od tego, jak wiele gadżetów elektronicznych dla domów będzie pojawiać się na rynku i jak duże będzie nimi zainteresowanie.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *