Muzo.tv – oficjalna nazwa nowej stacji muzycznej

Muzo.tv – oficjalna nazwa nowej stacji muzycznej

Niedawno pisałam o nowej stacji muzycznej Polsatu, która ma ruszyć już niebawem. Miała nazywać się P-Music, lecz jak się okazuje nazwę, na wniosek nadawcy, zmieniono. Oficjalną, potwierdzoną nazwą jest Muzo.tv.

Dlaczego akurat tak? Jest to oczywiste nawiązanie do internetowej aplikacji Muzo, która należy do Cyfrowego Polsatu. Umożliwia ona internautom słuchanie muzyki. Dla użytkowników udostępniono trzy pakiety. Podstawowy jest darmowy, a w nim użytkownik zyskuje 20 godzin miesięcznie darmowego słuchania muzyki z bazy aplikacji. Kolejne pakiety są bardziej rozbudowane, ale i przestają być bezpłatne. Za 9,90 zł można już słuchać online muzyki bez limitów czasowych, nie ma też obowiązku oglądania reklam. Ostatni pakiet kosztuje 19,90 zł i oprócz tego co poprzednie, oferuje możliwość słuchania muzyki offline.

Muzo.tv ma zadebiutować już w lipcu tego roku. Ma być to kanał z muzyką popową i rockową. Prezentować będzie teledyski, koncerty, programy poświęcone tym gatunkom muzycznym.muzo-tv

Odbiorcami nowej stacji są osoby powyżej dwunastego roku życia. Początkowo odbierać ją będzie można poprzez Cyfrowy Polsat, wkrótce jednak i przez pozostałych operatorów telewizyjnych. Muzo.tv będzie dowodzone przez Marcina Bisiorka. Jest to drugi kanał muzyczny Polsatu. Pierwszym jest, działające od kilku miesięcy, Disco Polo Music.

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *