Muzo.FM zastąpi Radio Pin

Muzo.FM zastąpi Radio Pin

Już za tydzień, 20 października, nastąpi zmiana na radiowej antenie. Swój debiut będzie miało nowe radio – Muzo.FM. Będzie to stacja muzyczna, z dużą porcją informacji i biznesu.

 

Radio Muzo.FM nadawać będzie w kilku największych miastach – Warszawie (102 FM), Wrocławiu (103,7 FM), Poznaniu (93,9 FM), (Łodzi 102,3 FM), Krakowie (104,9 FM), Gdańsku (93,9 FM), Kielcach (92,9 FM), Bydgoszczy (90,5 FM), Olsztynie (92,4 FM).

 

Niestety nie znane jest wiele szczegółów dotyczących nowego radia. Jak na razie wiemy, że uruchomione zostanie w poniedziałek, 20 października. Wiemy też, że na jego antenie pojawi się Michał Figurski, dziennikarz mocno kontrowersyjny. Oprócz niego na pewno usłyszymy osoby znane z telewizji Muzo TV – Radosława Nałęcza, Jarosława Wendrowskiego, Konrada Olszewskiego, Marcina Bisiorka, Idalię Tomczak, Annę Nowaczyk).

 

Radio Muzo.FM zastąpi Radio Pin. Nazwa nie jest przypadkowa – ma jednoznacznie kojarzyć się z telewizją muzyczną – Muzo.TV. Zarówno stacja radiowa, jak i telewizyjna, należą do Grupy Polsat. W obu dominuje muzyka rockowa i popowa. Z koncesji wiemy, że w radiowej ramówce obecny będzie biznes. Kierującym stacją będzie Marcin Bisiorek („Bisior”).

KJJ

radio pin

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *