„Miłość w rytmie disco” – nowy serial z disco polo w tle

„Miłość w rytmie disco” – nowy serial z disco polo w tle

Muzyka disco polo zdaje się przeżywać swój renesans. W telewizji coraz częściej pojawiają się programy i stacje jej dedykowane. Jedną z nich jest Polo TV, która jest aktualnie najczęściej oglądaną stacją muzyczną. Według danych Nielsen Audience Measurement, w czerwcu bieżącego roku, Polo TV osiągnął  0,76% udział w rynku telewizji.

Nic więc dziwnego, że najpopularniejsza stacja inwestuje w nowe formaty. Jednym z nich będzie pierwszy polski serial o disco polo – „Miłość w rytmie disco”. Widzowie będą mogli go obejrzeć już jesienią tego roku. Nowa produkcja ma charakter scripted-docu. Bohaterami są młodzi ludzie: kelnerka, barman i ochroniarz z jednego klubu nocnego małego, polskiego miasta. Połączy ich między innymi muzyka disco polo. Serial kręcony jest w Warszawie (w Klubie Explosion.

milosc-w-rytmie-discoWidzowie mogą liczyć na duże zróżnicowanie wątków. Tematyka na pewno poruszy problemy miłosne, wątki obyczajowe oraz kryminalne. Pierwsza seria składać się będzie z jedenastu odcinków. Reżyserami zostali Ryszard Machnik i Sławomir Sochacki. Autorami scenariuszy są Konrad Sztuka, Bartosz Sztybor, Przemysław Pilarski oraz Stefan Rokita. Produkcją zaś zajmuje się , znana z serialu „Miłość na bogato”, firma Endemol Polska.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *