„Miłość od pierwszego kliknięcia” – nowy program TLC

„Miłość od pierwszego kliknięcia” – nowy program TLC

Programów o randkowaniu w historii telewizji było już wiele. Czasy jednak się zmieniają, a co za tym idzie i metody randkowania. W jesiennej ramówce telewizja TLC chce nadążać za trendami i przedstawić widzom polski program o randkowaniu w Internecie.

„Miłość od pierwszego kliknięcia” to program, którego celem jest nauczenie odbiorców gdzie szukać partnera w sieci, jak utworzyć wartościowy profil w serwisach randkowych i jakich błędów w sieci unikać. Będzie to przewodnik po świecie wirtualnego znajdywania miłości.

Do programu mogą zgłaszać się zarówno osoby, które chcą w Internecie znaleźć partnera, a do tej pory nie mieli profili na portalach randkowych, oraz te, które przy pomocy sieci znalazły miłość. Szansę dostaną również ci, którzy mają już doświadczenie w wirtualnym randkowaniu, ale do tej pory nie przyniosło ono oczekiwanych wyników.

Program wykorzysta format specjalnie stworzony na tę okazję. Jego produkcją zajmie się Medion Studio. Program pojawi się na antenie już jesienią tego roku.tlc

Zgłoszenia do programu można wysyłać za pośrednictwem strony stacji.

Będziecie oglądać?

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *