„Mąż czy nie mąż” – nowy serial TVN

„Mąż czy nie mąż” – nowy serial TVN

Mąż czy nie mąż

Wiosenna ramówka coraz bliżej. Stąd też kolejne informacje o nowych propozycjach telewizji. TVN planuje pokazać widzom nowy serial „Mąż czy nie mąż”. W rolach głównych zobaczymy, trochę zapomnianą, Magdalenę Schejbal oraz Marcina Perchucia.

Będzie to propozycja komediowa, którego motywem przewodnim będzie miłość do remontu. Głównymi bohaterami jest para – Marta (w tej roli Magdalena Schejbal) oraz Michał (grany przez Marcina Perchucia). Są oni ze sobą już od lat, mają córkę Zuzannę (w ej roli Magdalena Żak), razem mieszkają, pracują. Nie są jednak małżeństwem z wyboru – formalności nie są dla nich nadrzędną kwestią. Małżeństwo jako instytucja nie było im potrzebne, byli parą zgraną i szczęśliwą. Do czasu. Ich historia wpada w zakręt, kiedy Michał odchodzi do innej. Wkrótce jednak rozumie swój błąd i wraca, wręcz na kolanach błagając o kolejną szansę, łaskawość Marty.

Serial komediowy opowie o tych perypetiach, nie tylko miłosnych. Czy Marta pozwoli wrócić Michałowi do domu? Historia będzie o miłości, rodzinie, ale tej prawdziwej i bez lukru. TVN będzie próbował zabawnie podejść do tematu zdrady, odbudowywania rodziny. Bez znaczenia nie pozostanie rola Zuzi, zbuntowanej nastolatki pragnącej, by rodzice znów byli razem.

Nowa produkcja powstaje od miesiąca, w Warszawie i jej okolicach. Pierwowzorem TVN-owskiej produkcji jest serial „Un sur 2” z Kanady. W polskiej obsadzie oprócz już wspomnianych Magdaleny Schejbal (znanej ze „Szpilek na Giewoncie”), Marcina Perchucia, Magdaleny Żak, zagrają również Magdalena Boczarska, Ewa Telega, Monika Pikuła, Krzysztof Stelmaszczyk, Mirosław Kotowicz. Autorem zdjęć jest Cezary Stolecki, a reżyserem Paweł Maślona. Producentem serialu na zlecenie TVN jest Akson Studio.

 

Będziecie oglądać?

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *