Marta Szulawiak-Turska poprowadzi program o seks biznesie

Marta Szulawiak-Turska poprowadzi program o seks biznesie

TLC walczy o wakacyjnych widzów proponując im nowe programy i formaty o tematyce dotąd nie poruszanej lub przynajmniej niewyeksploatowane. Najnowszą propozycją jest dwuodcinkowy program biznesie usług seksualnych w naszym kraju.

jpeg_33644_b31b8490.jpeg„$eks – kup teraz” spróbuje nam pokazać, jak wyglądają seks-usługi w Polsce od strony osób w nim pracujących. Bohaterami będą mężczyźni oraz kobiety z branż takich jak stripizerska, masaże, call girl, żigolaków i prostytutek. Nie zabraknie także wypowiedzi osób korzystających z tego typu usług. Dzięki temu mamy szansę poznać tę branżę od (nomen omen) alkowy. Ważnym elementem programu będzie pokazanie zmian, które w niej nastąpiły w przeciągu ostatnich lat.

Prowadzącą program została Marta Szulawiak-Turska, którą widzowie poznali jako uczestniczkę programu TVN –  „Top model”. Dlaczego wybrano akurat ją? Ponieważ w przeszłości posiadała własną szkołę tańca na rurze oraz była tancerką go-go.

Pierwszy odcinek „$eks – kup teraz” widzowie będą mogli obejrzeć dwudziestego sierpnia na kanale TLC. Godzina emisji: 22.00. Drugi odcinek programu zostanie wyemitowany o tej samej porze tydzień później.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *