„Magiel Towarzyski” – jesienią w nowym wydaniu

„Magiel Towarzyski” – jesienią w nowym wydaniu

Popularny program plotkarski stacji TVN Style po wakacjach powraca w nowej, odświeżonej formie. Nie będą to jednak wyłącznie zmiany kosmetyczne. Chyba największą zmianą jest ograniczenie liczby osób prowadzących. Teraz będzie to wyłącznie Karolina Korwin Piotrowska.

„Magiel towarzyski” ma stać się bardziej nowoczesny i interaktywny. W tym celu omawiane będą w nim również plotki pochodzące z Internetu, a nie jak dotychczas wyłącznie z prasy i telewizji. Nie pominięte zostaną żadne sweet focie gwiazd czy wirtualne konflikty celebrytów. Karolina Korwin Piotrowska będzie korzystać z nowych technologii, smartphonów, tabletów etc. Ważnym elementem programu ma stać się jego internetowa wersja, czyli fanpage. Tam będą pojawiać się wszelkie nowinki i ploteczki. Profil na Facebooku będzie nowym narzędziem komunikowania się z odbiorcami programu.

Oczywiście sięgnięcie po wirtualne plotki nie oznacza rezygnacji z dotychczasowych ich źródeł. Podobnie jak do tej pory w programie będą pojawiać się celebryci, którzy będą komentować plotki i rozmawiać z Karoliną Korwin Piotrowską. Zdradzą nam również szczegóły swojego życia.

magielFani programu na pewno będą zadowoleni ze zmian. Prowadząca zadba o dużą ilość ostrych komentarzy.

„Magiel towarzyski” nadawany będzie od 30 sierpnia w soboty, o godzinie 22.30 w stacji TVN Style.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *