Kuchnia+ proponuje widzom świąteczne programy

Kuchnia+ proponuje widzom świąteczne programy

chodakowskaWiększość stacji zapomina o swoich widzach w grudniu. W tym czasie kończą się jesienne ramówki, a na antenie goszczą wyłącznie powtórki. Ma to pewne uzasadnienia – w grudniu więcej czasu poświęcamy na zakupy, porządki czy gotowanie, nie zmienia to jednak faktu, że widz nie dostaje żadnej sensownej propozycji dla siebie.

Tego błędu w tym roku postanowiła uniknąć stacja Kuchnia+, która dla sowich widzów przygotowała specjalną, świąteczną ramówkę. Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim świąteczne odcinki popularnych programów kucharskich, m.in. tych Ewy Chodakowskiej i Mariety Mareckiej. Możemy liczyć również na spotkanie w świątecznej kuchni z Jamiem Olivierem. Zdradzi nam on przepisy na świąteczne i noworoczne drinki. Kuchnia + zaproponuje widzom również rozrywkę w postaci reality show Nigelli Lawson oraz Anthonyego Bourdaina.

Program poświęcony w całości kulinariom nie pomija Bożego Narodzenia w swojej ramówce. Specjalne programy zaproponują widzom wiele kulinarnych i około sylwestrowych propozycji dań. Marieta Marecka w programie „ABC Gotowania 3” zdradzi nam tajniki wigilinych potraw (karpia w galarecie, pierniczków, barszczu czerwonego). Pokaże widzom jak je wykonać szybko i prosto. Świąteczne wydanie programu zobaczymy 20 grudnia o godzinie 17.00. Kolejnego dnia, o 21.00 Widzowie zobaczą przedświąteczny odcinek programu znanej trenerki – „Be Active. Ewa Chodakowska”. Po świątecznym obżarstwie porady Chodakowskiej i kucharza Tomasza Woźniaka pomogą nam nie cierpień i poradzić sobie z nadmiarem jedzenia. Duet podpowie również jak ćwiczyć i jak odchudzić świąteczny stół ze zbędnych kalorii.

Na antenie Kuchnia+ zobaczymy również zagraniczne produkcje okołoświąteczne. Będzie to między innymi program „Dwanaście drinków na Boże Narodzenie”. Brytyjski program wyemitowany będzie 19 grudnia o godzinie 16.00. Prowadzący Giles Coren oraz Alexander Armstrong udowodnią, że w święta można pić coś więcej niż kompot z suszonych owoców.

W same święta, 26 grudnia, zobaczymy program „Jamie Olivier: Najpiękniejszy jest koniec roku”. Będziemy mieli okazję zobaczyć dom Jamiego Oliviera w swoim świątecznym wydaniu. Prowadzący podzieli się z widzami swoimi świątecznymi przepisami.

Ci, którzy będą przesyceni świątecznym nastrojem, z przyjemnością obejrzą nowy reality show – „The Taste” (na antenie 25 grudnia). Znani z ekranu Nigella Lawson oraz Anthony Bourdain będą w nim rywalizować jako dowodzący czterech drużyn. Kulinarne zmagania będą dla nas miłym relaksem od świątecznego zamieszania.

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *