Kto poślubi mojego syna, czyli nowy reality-show TVN-u

Kto poślubi mojego syna, czyli nowy reality-show TVN-u

Amerykański format „Who wants to marry my son” zawita do polskiej telewizji. Już jesienią widzowie będą mogli oglądać rodzimą wersję znanego na świecie realisty-show.

Produkcją programu zajmie się TVN. Ma to być nowy hit stacji, czy tak będzie zobaczymy jesienią. Aktualnie trwają poszukiwania uczestników do programu – mężczyzn i ich mam. Do formatu kwalifikowani będą mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat, którzy nie mają partnerki oraz, co istotne, mieszkają z rodzicami.

Amerykańska wersja reality show

Amerykańska wersja reality show

W reality-show panowie będą spotykać się z kilkoma kobietami, aktywnie spędzać z nimi czas. Wykonywanie różnych zadań ma ułatwić poznanie pań i ułatwić ostateczny wybór. Nie bez znaczenia będzie rola mam. Ich zadaniem jest pomóc synom znaleźć odpowiednią dla nich partnerkę.

Program znany na całym świecie odniósł wielki sukces. Realizowany był w trzynastu krajach. Polska wersja będzie najwięcej czerpać z francuskiej odmiany reality-show.

„Kto poślubi mojego syna” trafi na antenę jesienią. Nie będzie to jedyna nowość stacji. Widzowie mogą liczyć jeszcze serial typu scripted-docu –  „Szkoła”, który będzie emitowany codziennie. TVN planuje również nowy serial fabularny, emitowany raz w tygodniu. Nie zdradzono jeszcze szczegółów tego projektu, ale mówi się, że może to być serial kryminalny.

Prawdopodobnie „Kto poślubi mojego syna” będzie bezpośrednio konkurował z produkcją telewizji polskiej – „Rolnik szuka żony”, w którym panowie z polskich wsi będą szukać dla siebie partnerek.

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *