Już jest nowe pismo dla aktywnych mężczyzn

Już jest nowe pismo dla aktywnych mężczyzn

fit formaJuż od wtorku, 21 kwietnia 2015 roku, możemy korzystać z nowego czasopisma dla mężczyzn „Fit&Forma” wydawanego w ramach „Focus Ekstra”. Tytuł kierowany jest do mężczyzn aktywnych fizycznie, dbających o swoją formę fizyczną, intelektualną i mentalną.
Magazyn ma charakter coachingowy. Jego odbiorcy są świadomi tego, jaką stanowią wartość, jakie mają cele, do czego dążą. Ich celem jest rozwój osobisty, zawodowy, fizyczny.
„Fit&Forma” podzielony został na dwie części.  Pierwsza skupia się na opisaniu tego jak być „fit”, czyli jak się zdrowo odżywiać, zdrowo żyć i ćwiczyć. Jednym z celów czasopisma jest promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. Taka formuła wynika z rosnącego zainteresowania Polaków zdrowym i aktywnym życiem, rosnącą świadomością znaczenia dobrego odżywiania.
Redaktorem prowadzącym magazyn jest Artur Górski. O swoim piśmie mówi:
„Współczesny mężczyzna ma znacznie wyższe aspiracje niż posiadanie imponujących mięśni. Piękna sylwetka i sprawne ciało to nie jest cel sam w sobie, to jest krok do budowania własnej wartości i pewności siebie. Ten, kto uświadamia sobie zalety zdrowego stylu życia, zdaje sobie też sprawę, jak wielkie znaczenie w życiu ma równowaga psychiczna, a także rozwój mentalny i intelektualny. Naszym „patronem” jest „Myśliciel, stworzony przez Augusta Rodina. I pięknie zbudowany, i myśli. Wierzę, że po pismo sięgną także panie, bo tak naprawdę dążenie do doskonałości jest wspólną cechą obu płci”.

Głównym odbiorcą są mężczyźni, ale treści dla kobiet też w piśmie są obecne. Do pań kierowane są artykuły o tym, jak dbać o wygląd, dietę, ciało ze względu na zdrowie, samopoczucie.
Kolejną częścią czasopisma jest ta poświęcona sferze psychologicznej i relaksacyjnej. Tematyka w niej poruszana to seks, styl, motoryzacja, podróże, siła woli etc.
Na sklepowych półkach tytuł zobaczymy od 21 kwietnia. Kosztuje 10,99 i liczy 140 stron. W numerze znajdziemy między innymi:
– raport o triathlonie. Łukasz Grass, były dziennikarz TVN opowiada o tym, dlaczego warto sięgać po ten trudny, wymagający wytrzymałości sport łączący biegi, kolarstwo i pływanie;
– Marek Kamiński, najsłynniejszy polski podróżnik i polarnik opowiada jak pokonać strach, godzić się z błędami i porażkami.
– nowy ideał mężczyzny  – lamberseksualni drwale. Model idealnego mężczyzny ciągle się zmienia. Teraz ikonami są lamberseksualni drwale. Ciekawy artykuł o historii męskiego ideału
– czy można być za starym na fitness? Mariola Bojarska-Ferenc o aktywności po pięćdziesiątce
– erotyczne gadżety w związku. Ich rola i reakcje mężczyzn na zabawki swoich kobiet.
– nauka latania. Dlaczego kursy pilotażu są tak popularne mimo swojej zaporowej ceny (200 tys. zł)?

Te i więcej artykułów w nowym czasopiśmie. Zapowiada się ciekawie. Zajrzycie do niego?
KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *