Joanna Brodzik w serialu „Nie rób scen”

Joanna Brodzik w serialu „Nie rób scen”

Joanna Brodzik powraca do telewizji w głównej roli w serialu TVN – „Nie rób scen”. Reżyserem serialu komediowego jest Łukasz Palkowski, a oprócz Joanny Brodzik zobaczymy w nim jeszcze Monikę Mariotti, Magdalenę Popławską, Aleksandrę Popławską. Na antenie od marca.

Bohaterami są kobiety po 30. Są w różnym momencie życia. Wśród nich znajdują się mężatki, matki, kobiety samotne poszukujące swojego księcia z bajki. Ich życie nadal jest rozpędzone. Bohaterki są pełne zapału, energii, humoru i dystansu do życia. Serial pokaże, że prawdziwe życie zaczyna się po trzydziestce. Producentka serialu, Kama Janczyk, tak o nim mówi:

„Serial „Nie rób scen” to komediowe spojrzenie na to, jak dzisiaj widzą siebie kobiety, co je cieszy, boli, napędza i podnieca. Jak odnajdują się w relacjach z partnerami, dziećmi, przyjaciółkami i rywalkami. Będzie zabawnie bo to historia większości z nas – gdy impreza się kończy, a zaczyna (wesołe) życie”

Serial „Nie rób scen” będzie miał trzynaście odcinków. Emitowany będzie od marca bieżącego roku. Produkcją zajmie się zespół produkcyjny TVN. Bazą, z której czerpie serial jest izraelska produkcja „Littre Mom”. W 2014 roku został on nagrodzony prestiżową Rose d`Or w kategorii najlepszy serial komediowy. Oprócz polskiej powstaną jeszcze wersja francuska i amerykańska.

Zdjęcia do serialu realizowane będą w Warszawie. Oprócz pań w serialu zobaczymy mężczyzn w rolach i mężów. W tych rolach zobaczymy Wojciecha Solorza i Andrzeja Konoplę. Reżyserem nowej produkcji jest Łukasz Palkowski (znany z ostatniego hitu „Bogowie”).

Obejrzycie?

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *