Jesienna metamorfoza „Viva!”

Jesienna metamorfoza „Viva!”

 

Magazyn kobiecy „Viva!” zadebiutuje w nowej, odmienionej wersji. Jesienna metamorfoza dotyczyć będzie zarówno jego wyglądu, ceny jak i zawartości. Na okładce nowego numeru znajdziemy zdjęcia z potajemnego ślubu Angeliny Jolie oraz Brada Pitta. Magazyn po liftingu dostępny jest w kioskach od czwartku, 11 września 2014 roku.

Czasopismo będzie dostępne w trzech wersjach cenowych. Podstawowa będzie wynosiła 3,29 zł i nie będzie miała żadnego dodatku. Kolejna wersja kosztować będzie 4,99 zł, a dołączona będzie do niej kucharska książka autorstwa Ewy Wachowicz – „Gotuj z Ewą Wachowicz”. Najdroższa odmiana magazynu dostępna będzie z modnym gadżetem – torbą w trzech wzorach do wyboru. Jej cena wyniesie 19,99 złotego. Czytelniczki ceniące wersje mobilne czasopism będą mogły zakupić „Vivę!” w wersji na tablety. Pobrać można ją w Samsung Apps i APP Store.

Zmian w czasopiśmie będzie kilka. Przede wszystkim pojawiać będzie się w nim cykl wywiadów. Będą to szczere rozmowy przeprowadzanych przez Katarzynę Przybyszewską, która jest redaktorem naczelnym „Vivy!”. Pierwszy z nich to rozmowa z Oleną Leonenko, która jest ukraińską kompozytorką, aktorką i piosenkarką. Nowością będą także reportaże w narracji pierwszoosobowej. W najnowszym numerze przeczytać możemy reportaże z Sewilli z corridy. Autorami są Rafał Meszka oraz Joanna Pęcherska. Znacznie rozbudowany został dział stylu. Pojawią się nowe rubryki urodowe, modowe czerpiące inspiracje z życia i stylu gwiazd.

Atrakcją dla czytelników 264 kuponów rabatowych do 80% sklepów w Polsce.

 

viva

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *