Grupa ZPR uruchamia nowy telewizyjny kanał muzyczny

Grupa ZPR uruchamia nowy telewizyjny kanał muzyczny

Dziś uruchomiony został nowy kanał muzyczny – VOX Music TV. Opiera się na klasyce tanecznej z ostatnich dziesięcioleci. Korzystać można z niego na cyfrowych platformach oraz sieciach kablowych. Jego twórcą jest Grupa ZPR, do której należy marka Radia Vox FM. To właśnie na tej marce oparty został format nowego kanału telewizyjnego.

Jako typowy kanał muzyczny oferuje nam muzyczne teledyski, specjalnie skomponowane listy przebojów, newsy z branży muzycznej. VOX Music TV bazować będzie na przebojach tanecznych od lat 60. do 90. Będą to utwory zarówno polskie jak i zagraniczne. Stacja nie ograniczać się do muzyki tanecznej, pojawiać będą się także disco polo, italo disco, euro disco.

vox2Prowadzącymi programy zostaną dziennikarze z radia VOX FM. Codziennie na antenie zobaczymy listę dwudziestu utworów wybieranych przez widzów za pośrednictwem Internetu oraz sms-ów. Program nazywać się będzie „Best Lista VOX Music TV” i będzie prowadzony przez Marcina Kotyńskiego. Inną propozycją stacji jest „Tydzień Na Czerwonym Dywaniku”. Lifestylowy program będzie bazować na wywiadach z gwiazdami, relacjach z imprez muzycznych. Komentarz prowadzących Anny Chmiel i ponownie Marcina Kotyńskiego będzie doskonałym uzupełnieniem materiałów dziennikarskich.

Ponieważ negocjacje z platformami cyfrowymi jeszcze się nie zakończyły, na razie telewizja dostępna będzie na platformie nc+, w sieci kablowej Toya i Vectra.

VOX Music TV jest trzecim kanałem muzycznym Grupy ZPR. Możemy już oglądać Polo TV i Eskę TV. O tym czy kolejny kanał się przyjmie i będzie popularny przekonamy się niebawem.

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *