Gok Wan poprowadzi swój program w TVN Style

Gok Wan poprowadzi swój program w TVN Style

Goka Wana zna chyba każda kobieta. Ten niezwykle sympatyczny stylista z Wielkiej Brytanii zdobył wielką popularność dzięki swoim programom o kobiecych metamorfozach. To co go wyróżnia spośród innych stylistów, to wrażliwość i psychologiczne podejście do kobiet. Sam Gok wiele przeszedł w swoim życiu. Jest homoseksualistą, co stawiało go od początku w trudniejszej sytuacji. Do tego przez wiele lat zmagał się z własnym ciałem – po intensywnym odchudzaniu się, zachorował na anoreksję. To sprawia, że jest bardzo autentyczny i przekonujący. Dzięki doskonałemu podejściu do kobiet zyskał popularność na całym świecie.

Do tej pory Gok Wan prowadził programy tylko w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu projekt TVN Style jest niezwykły.

gokAnalizując wyniki oglądalność TVN Style, wydawcy doszli do wniosku, że dużą popularnością darzone są programy pokazujące metamorfozy polskich kobiet. Ktoś zasugerował, by na antenie zagościła znana gwiazda stylizacji. Małgorzata Łupina, będąca zastępcą dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych mówiła, że nikt nie wierzył w to, że uda się pozyskać Goka do polskiego programu w kanale tematycznym, a nie dużej stacji. Biorąc pod uwagę, że Wan nigdy nie występował poza Wielką Brytanią, w ogóle było to nieprawdopodobne.

A jednak się udało. I nie było to aż takie trudne, jak twierdzi producent TVN Piotr Kuźniak. Pomysł spodobał się Wanowi. Dzięki temu na antenie TVN Style będziemy mogli zobaczyć „Stylowe rewolucje Goka”.

Program kierowany jest do pań, które nie mogą znaleźć swojej drugiej połówki. Metamorfoza kandydatek będzie całościowa – obejmie sferę duchową i ciało. Gok Wan będzie uczył nie tylko tego, jak się ubierać, ale także jak flirtować.

Na antenie program zobaczymy w ramówce jesiennej. Teraz przyjmowane są zgłoszenia kandydatek. Oto filmik promujący akcję.

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *