Ewa Chodakowska będzie miała swój pokój w telewizji

Ewa Chodakowska nazywana trenerką Polek od kilku latach pnie się po szczeblach kariery i zdobywa coraz większą popularność. Od roku ma własną siłownię, wydaje płyty z programami ćwiczeń, wydaje książki z dietami i poradami, jak zdrowo żyć. Nie ma więc nic dziwnego, że poszła krok dalej. Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy ją w nowej roli, jaką prowadzącą swój autorski program.

26 października na antenie Kuchnia+ (autorskiego programu Canal+) zobaczymy program „Be Active. Ewa Chodakowska”. Kolejna z własnych produkcji stacji kulinarnej dotyczyć będzie kulinariów, odchudzania i szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Chodakowska w towarzystwie dietetyka, kucharza i fizjoterapeuty będzie uczyła Polaków jak zmienić swoje życie na lepsze.

Oto, co trenerka mówi o swoim programie:

Program „Be Active. Ewa Chodakowska”, który można obejrzeć tylko w Kuchni+, to naturalne poszerzenie mojej aktywności w sieci. Program będzie łączył to, czym żyję na co dzień, czyli aktywność fizyczną, ze zdrowym odżywianiem. Pokażemy wspólnie z moim mężem, Lefterisem, jak harmonijnie spiąć w całość te dwie sfery z jak największą korzyścią dla zdrowia i komfortu życia.

 

Seria programów będzie liczyła szesnaście odcinków. Na antenie Kuchnia+ będą pojawiały się co niedzielę o godzinie 21.00. Celem programu będzie nauczenie widzów jak odżywiać się zdrowo, jak ćwiczyć by cieszyć się zdrowiem i widzieć efekty swoich działań. Chodakowska wraz z mężem Lefterisem i współpracownikami pokażą jak ćwiczyć i dobierać ćwiczenia. Nie zabraknie praktycznych porad jak układać dietę, jakie składniki w diecie są niezbędne a z jakich należy koniecznie zrezygnować.

Ewa Chodakowska szybko zdobywa popularność. Potrafi skutecznie motywować i cieszy się dużą popularnością wśród polskich kobiet. Ma doświadczenie z kamerą zbudowane dzięki współpracy z telewizjami śniadaniowymi – TVN i TVP, w których miała swoje cykle programów.

Kuchnia+ w tym sezonie stawia na własne produkcje z udziałem celebrytów. Oprócz Chodakowskiej w stacji zobaczymy również m.in. program Basi Ritz – zwyciężczyni „Master Chefa”.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *