Dziś startuje nowa stacja – Radio Stargard

Dziś startuje nowa stacja – Radio Stargard

Stargard Szczeciński do tej pory nie miał własnej rozgłośni radiowej. Od dziś się to zmieni. 15 maja godzina 15.15 to data startu Radia Stargard. Słuchacze znajdą ją na częstotliwości 90,3 FM.

Czego mogą się spodziewać słuchacze? Na pewno dużego nacisku na lokalność, ni braknie więc informacji z regionu. Oprócz tego na antenie pojawią się programy sportowe, rozrywkowe i publicystyczne. Co godzinę nadawane będą wiadomości polskie, światowe i lokalne. Od rana na słuchaczy czeka pasmo „Dzień Dobry Stargard!”. Prowadzone ono będzie przez Piotra Syczewskiego. Wśród innych pracowników radia są Konrad Pawicki (audycja popołudniowa), Aleksandra Zalewska-Stankiewicz i Monika Petryczko.

Nadawcą radia jest firma Prosperic, której właścicielem jest Jacek Dziakowicz. Promocję wesprze aktorka Ewa Kasprzyk, która była mieszkanką Stargardu Szczecińskiego. Pierwszego dnia działalności Ewa Kasprzyk zdradzi ciekawe historie związane z miastem.radio stargard

Dzięki znajomości warunków życia mieszkańców, terenu i realiów właściciela radia, stacja ma dużą szansę odnieść sukces. Radio obejmie zasięgiem Stargard i okolice. Każdego dnia dotrze do ponad 80-ciu tysięcy mieszkańców Stargardu Szczecińskiego, Kobylanki, Dolic, Starej Dąbrowy, Marianowa oraz Warnic. Stacja skupi się na sprawach codziennych zwykłych mieszkańców. Dlatego będzie poruszać właśnie ich problemy. Najważniejszym celem założycieli jest zachowanie równowagi pomiędzy newsami, sportem, muzyką, publicystyką. Odpowiednio skomponowana playlista ma kształtować upodobania słuchaczy.

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *