Dzień dobry TVN na wakacje

Dzień dobry TVN na wakacje

Nie tylko seriale i programy rozrywkowe mają przerwę wakacyjną. Również poranny program TVN-u – „Dzień dobry TVN” zakończył dzisiaj całoroczny sezon. Nie oznacza to jednak, że zniknie z anteny aż do września.

„Dzień dobry wakacje” zastąpi codzienny śniadaniowy program stacji. Nie będzie on jednak nadawany codziennie, a wyłącznie w wakacyjne weekendy. Godziny nadawanie nie ulegną zmianie i zobaczymy go w każdą sobotę i niedzielę pomiędzy 8.30 a 11.00. Pierwszy odcinek letniej serii zobaczymy już 28 czerwca.

Prowadzącymi wakacyjne odcinki będą dziennikarze „Dzień dobry TVN”. Pojawiać będą się jednak w niestandardowych dla nich kombinacjach. Zobaczymy więc Dorotę Wellman, Marcina Prokopa, Kingę Rusin, Bartosza Węglarczyka, Jolantę Pieńkowską, Roberta Kantereita, Magdę Mołek i Marcina Mellera. Nową postacią w „Dzień dobry wakacje” będzie Agnieszka Szulik, znana widzom z autorskiego programu „Na językach”.

Czym będzie różnił się wakacyjny program śniadaniowy od zwykłego? Oczywiście tematyką. Będzie ona lżejsza, bardziej nastawiona na relacje z imprez i ciekawych, wakacyjnych wydarzeń. Jednym z najważniejszych atrakcji będzie akcja – „Projekt plaża”. W największych kurortach –  Świnoujściu, Mielnie, Darłówku, Kołobrzegu, Gdyni, Szczecinku, Władysławowie i Augustowie pojawią się nie tylko dziennikarze TVN, ale także polskie gwiazdy. W powstałych tam miasteczkach stacji odbywać będą się zawody sportowe i imprezy towarzyszące.ddtvn

 

W tym roku także w konkurencyjnym programie śniadaniowym – „Pytaniu na śniadanie”, pojawią się letnie wydania. Widzowie będą mogli je oglądać jednak wyłącznie w soboty. Podobnie jak w TVN, tak i w TVP 2, widzowie mogą spodziewać się dużej dawki letnich wydarzeń, ciekawych podróży i sposobów na spędzanie wakacji.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *