Dawid Kwiatkowski twarzą Garniera

Dawid Kwiatkowski twarzą Garniera

Dawid Kwiatkowski to obecnie najbardziej popularny piosenkarz młodego pokolenia. Nastolatek skończył niedawno osiemnaście lat. Na swoim koncie ma już jedną płytę, która okazała się największym odkryciem roku 2013 według Radia Eska.

Popularność i rozpoznawalność Dawida Kwiatkowskiego postanowił wykorzystać Garnier. Dlatego zatrudniono go do bycia ambasadorem marki Garnier Czysta Skóra. Produkty z tym logiem dedykowane są osobom młodym, pomiędzy 13 a 24 rokiem życia, mającymi problemy skórne. Oczywistym posunięciem jest próba pozyskania klientów poprzez dotarcie do nich w miejscach, gdzie najczęściej spędzają czas (Internet) oraz poprzez osobę, przez nich znaną i lubianą. A taką z pewnością jest Kwiatkowski.oczyszczeni

Kampania Garniera obejmuje przede wszystkim działania w Internecie. Mieszą się w nich konkursy prowadzone na fanpage`u marki. Na Fanpage`u Garnier – Dbaj o siebie użytkownicy otrzymali szansę skorzystania z dedykowanych aplikacji. Pierwsza o nazwie „Oczyszczeni” dokładnie zajmie się porządkami na profilach Facebookowych, usunie zbędne aplikacje i treści. Druga – „Free your skin, free your mind”, to typowa aplikacja konkursowa. Zabawa opiera się na nadsyłaniu zdjęć przez internautów. Fotografie muszą nawiązywać do Tagów podanych przez organizatora. Konkurs trwać będzie do 26 maja, wygrani otrzymają kosmetyki marki, koszulki i płyty Kwiatkowskiego z autografem.

Oprócz działań na Fanpage`u kampania pojawi się również w trakcie filmów i seriali w serwisach VoD, na serwisach społecznościowych, w portalach kobiecych oraz rozrywkowych. Reklamę zobaczymy w komunikatorze GG, sieci reklamowej Gogle Display Network i w telewizji.

Kampanię Garniera stworzył i przeprowadza agencja Publicis Poland, zakup mediów to z kolei zadanie domu mediowego ZenithOptimedia.

Oto filmiki promujący kampanię:

filmik 1

filmik 2

 

KJ-J

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *